Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
17.09.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
Düzce TSO yönetiminden ziyaretler
DÜZCE TSO Başkanı Fahri Çakır ve Başkan Yardımcısı Mehmet Danışmaz, Düzce Cumhuriyet Başsavcısı Akif Celalettin Şimşek, İl Müftüsü Selami Emen, Düzce İkinci OSB Müdürü Engin Karaduman ve Ferroli firmasını ziyaret etti.
Gündem 2014.02.25 - 15:53:59

 

 

İlk olarak Düzce’ye yeni atanan Cumhuriyet Başsavcısı Akif Celalettin Şimşek’i makamında ziyaret eden Çakır ve Danışmaz, Şimşek’e yeni görevinde başarılar diledi.

Savcılığın ardından İkinci Organize Sanayi Bölgesi’ni ziyaret eden Düzce TSO Yönetimi, burada ilk olarak 2. OSB Müdürü Engin Karaduman’la bir süre görüştü. Ziyaretin sonrasında 2. Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyette olan Ferroli firmasını ziyaret eden Düzce TSO Yönetimi, burada Fabrika Müdürü Elçin Tuncer ve Personel Müdürü Ayhan Özel’den fabrika hakkında bilgiler aldı.

Düzce TSO Başkanı Fahri Çakır ve Başkan Yardımcısı Mehmet Danışmaz son olarak Düzce Müftüsü Selami Emen’i makamında ziyaret etti.

Müftülük çalışmaları hakkında bilgiler alan Çakır ve Danışmaz, Selami Emen’e çalışmalarında başarılar diledi.

y:[� e О �6","serif"'>İkinci etapta Nisan ayının ilk haftasında Merkez Ticaret Meslek Lisesi, Büro yönetimi alanından 15 öğrencisi 3 öğretmeni ile Litvanya’da “Seyahat Organizasyonu” konusunda eğitim alacaktır.

 

Son olarak 8 öğrenci 2 öğretmenine ek olarak proje ortağı Cumayeri Çok Programlı Lisesinden 7 öğrenci 1 öğretmen ile birlikte Çek Cumhuriyeti’nin başkenti Prag’ta “Vergi” konulu eğitim alacaktır. Her grubun yurt dışında 2 hafta kalacaktır.

Proje hakkında bilgiler veren proje Koordinatörü Radyo-Televizyon Alan Şefi Salim Yılmaz, “Bütün finansmanı Avrupa Birliği Bakanlığı Türk Ulusal Ajansı tarafından hibe yoluyla karşılan ve yaklaşık 86 bin Avro bütçeli Muhasebe ve Büro Yönetimi Alanında Yenilikçi Yaklaşımlar adlı projemiz ile öğrencilerimiz, alacakları eğitimin yanında yabancı dilde pratik yapma ve kültürel etkileşim imkanı bulacaklardır. Ayrıca projede katılımcı olarak yer alan bütün öğrencilerimiz uluslar arası geçerliliği olan mesleki yeterlilik sertifikası EUROPASS sahibi olacaklar ve bu sertifika öğrencilerimize mezuniyetleri sonrasında işe yerleşmede diploma eki olarak çok önemli katkılar sağlayacaktır” diyerek projenin önemini ifade etti.

e�� miО �6let sarayına kadar kurumların kadınlara verdiği hizmetlerde kadınlara yaklaşımı, hizmet kalitesi tartışılacak.

Haberi Yazdır
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8