Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
23.09.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
Azap: 30 Mart Gümüşova için milat olacak
AK PARTİ; Gümüşova'da Belediye Başkan Adayı Ahmet Azap'ı muhteşem bir organizasyon ile tanıttı. Gümüşova Kültür Merkezi'nde düzenlenen aday tanıtım törenine İl Başkanı Metin Kaşıkoğlu başta olmak üzere teşkilat üyeleri, Eski Milletvekilleri Fahri Çakır ve Celal Erbay, Belediye Başkan Adayları, ilçe başkanları ve çok sayıda Gümüşova halkı katıldı.
Siyaset 2014.03.03 - 15:32:47

 

 

Aday tanıtım töreninde konuşan İlçe Başkanı Necmi Kurt, 30 Mart yerel seçimlerinin ilçenin geleceği için büyük önem arz ettiğini belirterek, “Mevcut belediyenin boş ve yalan vaadleri halen devam ediyor. 5 yıl boşa geçti, artık kaybedecek zamanımız yok. İnşallah ilçemiz 30 Mart'ta ak belediyecilik ile yeniden tanışacak” dedi.

Aday tanıtım töreninde konuşan kurucu il başkanı ve eski Milletvekili Fahri Çakır, “Gümüşova'ya bizim zamanımızda yapılanın dışında hiç bir şey yapılmadı. Kaldırım taşı söküp takmak belediyecilik değildir. Fırsat kapıda. Tekrar özlenen hizmetleri almak için 30 Mart'ta Ahmet Azap'a oy vereceksiniz. Ahmet Azap ve ekibi çalmaz, çaldırmaz, Gümüşova için gece gündüz çalışır. Daha ne istiyorsunuz” diye konuştu.

23. Dönem Düzce Milletvekili Prof. Dr. Celal Erbay ise “Durmak yok, yola devam” diyerek, “Gümüşova'yı Bakırova yapmamak için el ele gönül gönüle çalışacağız ve bu seçimi farkla kazanacağız” diye konuştu.

30 Mart yerel seçimleri için titiz bir çalışma yürüttüklerini ve bu çalışmanın sonunda Gümüşova'da Ahmet Azap'ın belirlendiğini belirten İl Başkanı Metin Kaşıkoğlu ise; “30 Mart Gümüşova'nın kaderinin yeniden döndüğü yüzünün güldüğü bir tarih olacak” dedi. 30 Mart’ın yerel seçim olsa da, ülkenin geleceği açısından büyük önem taşıdığını ifade eden Kaşıkoğlu; “Ülkeyi yeniden yangın yerine döndürmek istiyorlar” diye konuştu.

Aday tanıtım töreninde konuşan Belediye Başkan Adayı Ahmet Azap ise Gümüşova ilçesi için hazırladığı projelerini tanıttı.

 

AZAP’IN PROJELERİ!

Azap, “Gümüşova için içme suyu arıtma tesisi, Gümüşova Organize Sanayi Bölgesi kurulması, şehir giriş çıkışlarının düzenlenmesi, her mahalleye çok amaçlı spor alanları, ortaokul öğrencilerine tablet bilgisayar dağıtımı, Geyiktepe Şehir terasının düzenlenmesi, Aquapark, Gümüşova hanımlar lokali, dalçık üzerine yeni bir meydan düzenlemesi ve yeni mahalleye şehrin mimarisine uygun modern bir cami yapımı önceliklerimiz olacak” dedi.

Azap ayrıca, “Meslek edindirme kursları ile iş gücü kalitesini arttırmak, Gümüşova'nın marka kent olmasını sağlamak, ilçeye modern bir sanayi sitesi kazandırılması, kültür merkezinin daha etkin kullanılması, ihtiyaç sahiplerine gıda ve yakacak yardımları, çocuğu olan ailelere hoş geldin bebek hediyeleri, cami çevrelerinin düzenlenmesi, madde bağımlılığı ile mücadele, okullara spor malzemesi yardımları, dalçık üzerine ramazan aylarında ramazan sokağı kurulması, kent konseyinin kurulması ve mahalle meclislerinin oluşturularak belediye ile koordineli çalışmaları da sağlamak bizlerin asli görevleri arasında olacak” diye konuştu. 

Haberi Yazdır
Yorum Yazın

                                                           Yorumlar                                                            
Keşke 10 yıl hizmet etmiş ve bugün hala onun yaptıklarıyla propaganda yapanlar ogün oraya gelerek hem partisine hemde adayına sahip çıkan Büyük Başkan Muharrem TOZAN'dan da bahsedip bir teşekkür etseydiniz.Ona yapılan haksızlıklara rağmen dik durarak partimizi onure eden konuşmasından sonra insanların coşkusunu artıran dürüst birinin adından bile bahsedilmemesi bizi inciltmiştir.Kendini AKP li zanneden bu şahıslar 5 yıl önce neden Gümüşovada seçim çalışmasına katılmadılar hala merak ederim.Bu gün ülkemizin üzerine oynanan oyunların farkında olmasam asla sizin peşinizden gelmezdim.Dua edin Ülkemizi ve Başbakanımızı seviyoruz.Başarırsanız da benim gibi düşünenlerin sayesinde olacak kendinize pay çıkarmayın.
Hasan - 04.03.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%50,38

  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8