Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
23.09.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
Meclis üyesi adayları kahvaltıda buluştu
AK PARTİDüzce İl Teşkilatı, 30 Mart yerel seçimleri öncesinde, Belediye Meclisine aday adayı olan partililerle kahvaltıda bir araya geldi.
Siyaset 2014.03.03 - 16:22:00

 

 

Belediye Sosyal Tesislerinde düzenlenen kahvaltıya, AK Parti İl başkanı Metin Kaşıkoğlu, Belediye Başkan Adayı Mehmet Keleş, il ve merkez ilçe teşkilat üyeleri belediye başkan aday adayları ile Belediye Meclis Üyesi aday adayları katıldı.

Kahvaltıda konuşan İl Başkanı Metin Kaşıkoğlu, 30 Mart'ın ardından yeni bir dönemin başlayacağını belirterek, “Bizler Düzce'de AK Parti'nin başarı çıtasını en yukarıya taşımak için Mart ayını çok çalışarak geçirmek zorundayız” dedi.

Zorlu bir aday belirleme süreci yaşandığını dile getiren Kaşıkoğlu, “Düzce'nin geleceğini şekillendirecek, 5 yıl boyunca Düzce'yi yönetecek, il genel ve belediye meclisi kadrolarını oluştururken de çok zorlandık” diye konuştu. Titiz bir çalışma sonucunda listelerin oluşturulduğunu belirten Kaşıkoğlu, yazılan ve çizilenlerin aksine, 16 kişilik bir ekibin ortak aklı ile bugünkü listelerin ortaya çıkartıldığını ifade etti.

30 Mart'ı normal bir seçim olarak görmememiz gerektiğini dile getiren Kaşıkoğlu, “Çocuklarımızın geleceği için kırılmaya, darılmaya hakkımız yok. Gün birlik ve beraberlik ve çok çalışma günüdür. İnşallah 30 Mart'ta başbakanımıza en güzel hediyeyi Düzce'den vereceğiz” diye konuştu.

Belediye Başkan Adayı Mehmet Keleş de, belediye meclisinin 31 kişiden oluştuğunu belirterek, “Gönlümüz isterdi ki herkesi listeye yazabilelim. Ancak bu mümkün olmuyor. Buradan şunu açıkça ifade etmek istiyorum.  Liste dışında kalan arkadaşlarımız da bizler için gönüllü meclis üyelerimizdir. Biz onlarla da bir arada olacağız ve birlikte çalışacağız. Sizlerin de desteğine ihtiyacımız var. Düzcemizi hep beraber yöneteceğiz” diye konuştu. 

Haberi Yazdır
Yorum Yazın

                                                           Yorumlar                                                            
Metin Bey bu haberi okuyunca yorum yazmayı bir görev olarak algıladım.Yeni bir dönem artık çok uzak:RTE ve ailesi eğer eylül 2013 de AKP nin başından çekilip gitseydı düşüncelerinize katılabilirdim. Ama artık çok çok zor AKP ve RTE ve AİLESİNİN işini bitirdiler son zamanlarını oynuyorlar. Tabiki Belediye seçiminde de işiniz adam akıllı zorlaştı:her türlü Düzce ve Türkiye konjenktürü aleyhinize çalışıyor,MHP amansız çalışıyor ve Düzcede çok yükseliyor.Zaten MHP nin Düzcede önemli bir oy potansiyeli ve durumu var.. Düzcede AKP nin kazanması mucizelere bağlı,hani bir mucize de olmayacağına göre ,,iş bitti demektir. Düzce AK partinin kuruluşunda mayası olan bir vilayetimizdir. Yapmanız gerekeni yazıyorum. AK PARTİNİN KURUCULARI ÜLKE GENELİNDE DERHAL TOPLANIP RTE ve AİLESİNİ SIRTINIZDAN ATMANIZ GEREKİYOR. RTE ve HIRSIZ EKİBİ İLE ŞAİBELİ AİLESİNİ SIRTINIZDAN ATARSANIZ ; 2023 YILINA KADAR TAMAM İKTİDARDA KALABİLİRSİNİZ !!!!!!!
ÜSKÜBÜLÜ ÖĞR.Üyesi - 03.03.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%47,98

  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8