Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
24.05.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
Kitap okuma etkinliği
KÜTÜPHANELER Haftası kutlamaları kapsamında 02 Nisan 2014 Çarşamba günü 12.30-13:00 saatleri arasında “81 ilde kitap okuyoruz” adlı etkinlik kapsamında Düzce Anıtpark Meydanı’nda kitap okuma etkinliği gerçekleştirilecek.
Eğitim 2014.03.25 - 15:25:22

 

 

 

50. Kütüphaneler Haftası etkinliklerle kutlanacak. Bu kapsamda 2 Nisan Çarşamba günü 30 dakika süre ile tüm yurtta eş zamanlı olarak “81 İlde Kitap Okuyoruz” adlı etkinlik gerçekleştirilecek. Bu yıl 3.’sü düzenlenecek olan etkinliğin, Düzce ayağı Anıtpark Meydanı’nda yapılacak.

Toplumun ilgisini kitap ve kütüphaneye çekmek ve toplumda okuma alışkanlığı konusunda farkındalık yaratmak amacıyla ilki 2012 yılında, ikincisi ise 2013 yılında gerçekleştirilen “81 İlde Kitap Okuyoruz” etkinliği, bu yıl da 50. Kütüphaneler Haftası kutlamaları çerçevesinde Düzce Anıtpark meydanında tüm yurtta eşzamanlı olarak düzenlenecek.

Her yıl Mart ayının son Pazartesi günü başlayan ve bir hafta boyunca çeşitli etkinliklerle sürdürülen “Kütüphane Haftası”nın 50’ncisi 31 Mart-06 Nisan 2014 tarihleri arasında kutlanacak. 50. Kütüphane Haftası’nın ana teması “Hayat Boyu Kütüphaneler” olarak belirlendi.

Kütüphaneler hem birer bilgi merkezi olarak örgün eğitimi destekler, hem de yaygın eğitim merkezleri olarak hayat boyu toplumun öğrenme gereksinimlerini karşılar. Bu açıdan Hayat Boyu Kütüphaneler teması, kütüphanelerin gerek toplumun gerekse bireylerin gelişimindeki önemine ve katkısına yönelik bir atıftır.

Geçen yıl 25-31 Mart 2013 tarihleri arasında kutladığımız 49.Kütüphaneler Haftası kutlamaları kapsamında, Türk Kütüphaneciler Derneği tarafından düzenlenen 81 ilde kitap okuyoruz sloganıyla tüm Türkiye 27 Mart Çarşamba günü saat 12:30 ile 13:00 saatleri arasında sessiz kitap okuma etkinliği ile kitaplarını okudu.

Haberi Yazdır
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8