Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
19.07.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
DESOB’un başkan ziyaretleri sürdü
DÜZCEEsnaf ve Sanatkar Odaları Birliği (DESOB) Başkanı Mustafa Kayıkçı öncülüğünde birlik yönetim ve denetim kurulu; Beyköy ve Boğaziçi Belediye Başkanlarına hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.
Siyaset 2014.04.29 - 13:08:47

 

Ziyaretin ilk ayağında Beyköy Belediye Başkanı ile bir araya gelen yönetim ve denetim kurulu, Başkan Osman Kılıç'a hayırlı olsun dileklerinde bulundular. Samimi bir sohbet ortamında geçen ziyarette Birlik Başkanı Mustafa Kayıkçı, Beyköy ve esnafları için yapılacak çalışmalarda kanunların öngördüğü ölçüde Belediye'ye destek vereceklerini iletti.

Beyköy Belediyesi ziyareti Başkan Osman Kılıç'la beraber yenilen öğle yemeğinin ardından son bulurken, ziyaretin ikinci ayağında ise Boğaziçi Belediyesi vardı.

Beyköy ziyaretinin ardından DESOB heyeti Boğaziçi Belediyesi’ne geçerek, Başkan İbrahim Ercan ile bir araya geldiler. Ziyarette konuşan DESOB Başkanı Mustafa Kayıkçı diğer belediyelere yaptıkları ziyaretler gibi bu ziyaretin de maksadının hayırlı olsun demek olduğunu dile getirirken, Boğaziçi'nde kurulması düşünülen pazaryeri için de Başkan İbrahim Ercan ile fikir alışverişinde bulundu.

Boğaziçi Belediye Başkanı İbrahim Ercan da gerçekleştirilen ziyaretten memnun kaldığını dile getirdi ve DESOB ile ilerleyen zamanlarda da istişare edebileceğinin mesajını verdi.

Haberi Yazdır