Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
20.10.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
DESOB’tan Yavuz ve Yemenici’ye ziyaret
DÜZCEEsnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (DESOB) Başkanı Mustafa Kayıkçı, Birlik Başkan Vekili İbrahim Korkmaz ve Birlik Yönetim Kurlu Üyeleri ile birlikte Çilimli ve Akçakoca Belediye Başkanlarını ziyaret etti.
Siyaset 2014.05.01 - 14:41:18

 

Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz’a gerçekleştirilen ziyarette konuşan Birlik Başkanı Mustafa Kayıkçı, 30 Mart yerel seçimlerini kazanan Yavuz'u tebrik etti. Aynı zamanda Çilimli'nin Düzce için öneminden bahseden Kayıkçı, esnafı kalkındırmak adına Düzce Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği olarak Belediye Başkanı Muhsin Yavuz'a yanlarında olacaklarının ve destek vereceklerinin mesajını verdi.

Karşılıklı sohbet ve istişare havasında geçen ziyarette Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz da Çilimli ile ilgili projelerinden ve yapımı devam etmekte olan cezaevinden bahsetti.

 

AKÇAKOCA BELEDİYESİ ZİYARETİ

DESOB Başkanı Kayıkçı, Birlik Yönetim ve Denetim kurulu ile birlikte; Akçakoca Esnaf ve Sanatkarlar Odası, Akçakoca Şoförler ve Otomobilciler Odası ve Akçakoca Demir ve Madeni Sanatkarlar Odası’nın da katılımıyla Akçakoca Belediyesi’ne ziyarette bulundu.

Ziyarette konuşan Kayıkçı, öncelikle seçimi kazanan Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici’yi tebrik etti ve ziyaretin maksadının diğer belediyelerde de olduğu gibi hayırlı olsun demek olduğunu belirtti. Kayıkçı, Esnaf Odaları Birliği olarak Akçakoca ve esnafları için yapılacak çalışmalarda Belediyeye destek vereceklerini iletti. Akabinde ise ziyarete katılan oda başkanları Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici'ye esnaflar olarak belediyeden beklentilerini aktardılar.

Başkan Cüneyt Yemenici de kanunlar çerçevesinde Akçakoca'yı ve esnaflarını daha ileri düzeylere götüreceklerini söyledi. Sohbet ortamında geçen ziyaret birlikte yenilen öğle yemeği ile son buldu.

Haberi Yazdır
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8