Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
KELEŞ MUHTARLARLA BİR ARAYA GELDİ
Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş ve 56 mahalle muhtarı, her ay gerçekleştirilecek istişare toplantıların ikincisinde bir araya geldi.
Gündem 2014.05.22 - 17:26:12
 
 
Toplantıya Düzce Belediyesi birim müdürleri de katıldı. Başkan Keleş, belediye başkanlarının en büyük yardımcıları olarak nitelendirdiği muhtarlarla birlik beraberlik içerisinde çalışacaklarının altını çizdi.
Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş ve 56 mahalle muhtarı, Düzce Belediye birim müdürlerinin de katıldığı yemekli toplantıda bir araya geldi. 30 Mart Mahalli İdareler Seçimleri’nden bu yana ikincisi gerçekleştirilen ve her ay düzenlenmesi planlanan istişare toplantısına muhtarlar hazırlıklı geldi. Mahalle muhtarları, içerisinde mahallelerinin öncelikli sorunlarının yer aldığı dosyaları değerlendirilmek üzere Başkan Keleş’e teslim etti.
Muhtarlarla bir araya gelerek durum değerlendirmesinde bulunan Başkan Keleş de “ belediye başkanlarının en büyük yardımcıları” olarak nitelendirdiği muhtarlarla 5 yıllık görev süresi boyunca birlik beraberlik içerisinde çalışacaklarını kaydetti.
Başkan Keleş:  “ Biz çalışmalarımızı muhtarlarla birlikte yapacağız. 56 mahalle muhtarımızla bir araya gelerek birlikte fikir alışverişi içerisinde seçim döneminde vermiş olduğumuz sözleri yerine getireceğiz. Muhtarlar mahallelerindeki eksikleri dosya halinde teslim ettiler. Kuracağımız ekipler teslim edilen dosyaları inceleyecek ve yerinde tespitler yaparak çalışmalara başlanacak.” dedi.
 
Başkan Keleş, 56 mahalle arasından belirlenecek örnek mahallede, yollarından sosyal alanlarına kadar her hizmetin sağlanacağını da belirtti.
 
Haberi Yazdır
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8