Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
24.3.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
Romanya ile Erasmus anlaşması
TRANSİLVANYA Brasov Üniversitesi Erasmus Kurum Koordinatörü Prof. Dr. Sorin Zamfira ve İnşaat Mühendisliği Bölümü Erasmus Koordinatörü Öğr. Gör. Dr. Radu Muntean, Düzce Üniversitesi’ne ziyaret gerçekleştirdi.
Eğitim 2014.06.26 - 15:53:17

 

Rektör Prof. Dr. Funda Sivrikaya Şerifoğlu’nu makamında ziyaret eden heyet, Dış İlişkiler Koordinatörlüğü’nden Uzman Murat Gökmen ve Beden Eğitimi Spor Yüksekokulu Erasmus Koordinatörü Öğr. Gör. Fatma Akkurt’un eşliğinde, bölümleri gezerek, bölümlerin ders içerikleri, sınıfları ve laboratuvarları hakkında ayrıntılı bilgiler aldı.

Uluslararasılaşma politikası gereği değişim programlarının önemine vurgu yapan Prof. Dr. Sorin Zamfira, Düzce Üniversitesi’nin sosyal ve eğitim olanaklarını çok beğendiklerini, bu sebepten önümüzdeki yıl Düzce’ye Erasmus kapsamında öğrenci göndermek istediklerini belirtti. 

Verimli geçen ziyarette, Transilvanya Brasov Üniversitesi ile Düzce Üniversitesi arasında Erasmus+ çerçevesinde, Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu’nun tüm bölümleri, Bilgisayar Mühendisliği, İnşaat Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Ağaç İşleri Endüstri Mühendisliği, İşletme Bölümü ve Fen Edebiyat Fakültesi’nin tüm bölümlerinde öğrenci, akademik ve idari personel hareketliliği kapsamında anlaşma genişletme yapıldı.

Romanyalı ziyaretçiler, Mühendislik Fakültesi Endüstri Mühendisliği Bölüm Başkan Yardımcısı, Erasmus bölüm koordinatörü Doç. Dr. Pakize Erdoğmuş’u da makamında ziyaret ederek, fakülte dersliklerini ve laboratuvarlarını incelediler. Bölgemiz için katma değer yaratan Düzce Üniversitesi Bilimsel ve Teknolojik Araştırmalar Merkezi (DÜBİT) laboratuvarını Uzman Tayfun Yardım ve Uzman Pınar Sevim’in eşliğinde gezen heyet, önümüzdeki yıllarda stajyer öğrenci göndermek istediklerini belirtti.

Son olarak Fen Edebiyat Fakültesi’ni ziyaret eden heyet, Doç. Dr. Bilal Saraçoğlu, Yrd. Doç. Dr. Suat Ayhan,  Doç. Dr. İlyas Uygur, Yrd. Doç. Dr. Mehmet Uçar, Fen Edebiyat Fakültesi Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Nesip Aktan, Sanat ve Tasarım Fakültesi Dekan Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Alper Bideci, Kaynaşlı Meslek Yüksekokulunu temsilen Doç. Dr. Hüsnü Gerengi ve Makine Mühendisliği Öğretim Üyesi Doç Dr. Hamit Saruhan ile bilgi, tecrübe ve anlaşmaları genişletme toplantısı gerçekleştirdi.

Haberi Yazdır
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive