Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
24.05.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
Çocuklar üniversiteli oldu
DÜZCE Üniversitesi Yaşam Boyu Araştırma ve Uygulama Merkezi (DUYEM)tarafından çocuklar için her yıl düzenlenen “Çocuk Üniversitesi” ilk dönem mezunları, gerçekleştirilen törenle sertifikalarını aldı.
Eğitim 2014.07.07 - 17:26:13

 

“Rotamız Üniversite” sloganı ile yola çıkan Çocuk Üniversitesi’nde, çocukların bilime sanata, spora ve üniversiteye yakınlaşmaları sağlanarak nitelikli zaman geçirmeleri hedefleniyor.

Kapanış töreninde konuşan proje yürütücüsü Yrd. Doç. Dr. Şule Ay, çocukların üniversitede geçirdiği etkinliklerden oluşan slayt gösterisi eşliğinde program ve yapılan etkinlikler hakkında bilgi verdi.

 

Dünyada 93 ülkede çocuklar için üniversiteler açıldığını belirten Ay, “Ülkemizde ise 14 üniversitede Çocuk Üniversitesi programı uygulanmaktadır. Türkiye’de bu uygulamayı hayata geçiren ilk üniversitelerden biriyiz.  Bu yıl,  Çocuk Üniversitesinin temelinde iletişim var. Çocuklar iletişimin yanı sıra spor, sanat ve deneysel aktivitelerde bulunarak hem keyifli zaman geçirdiler hem de birçok şey öğrendiler” dedi. Yrd. Doç. Dr. Şule Ay, sözlerini projede emeği geçen herkese teşekkür ederek tamamladı.

 

Birbirinden eğlenceli ve renkli programlarla eğitimlerini tamamlayan öğrencilere sertifikalarını Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Funda Sivrikaya Şerifoğlu ve Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar verdi.

Tören, Çocuk Üniversitesi’nde arabuluculuk eğitimi alan öğrencilere proje yürütücüsü Yrd. Doç. Dr. Şule Ay’ın “Arabuluculuk Yemini” ettirmesi ile sona erdi.

Haberi Yazdır
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8