Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
18.01.2020
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
Korkmaz, Akçakoca’da!
DÜZCE Milletvekili İbrahim Korkmaz, Cumhurbaşkanlığı propaganda çalışmaları için Akçakoca ilçesinde esnaf ziyareti yaptı.
Gündem 2014.08.04 - 14:40:43
 
 
 
 Pazar günü Akçakoca’ya giden Milletvekili İbrahim Korkmaz, Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici, AK Parti İlçe Başkanı İbrahim Bilgin, İl Genel Meclis Üyesi Ayfer Yılmaz, basın mensupları, AK Parti Teşkilat üyeleri ve çok sayıda vatandaş tarafından karşılandı.   
Korkmaz, kendisini karşılayan heyet ile birlikte şehir merkezinde bulunan esnafı tek tek ziyaret etti ve halini hatırını sordu, Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Başbakan Recep Tayyip Erdoğan için destek istedi.
Korkmaz, önce şehir merkezinde esnaf ziyareti yaptı ve merkez çarşıda halk ile bir araya gelip, sohbet etti. Daha sonra esnaf ziyaretine devam eden Korkmaz, AK Parti Akçakoca Gençlik Kolları tarafından Çınar Caddesi girişine kurulan “Demokrasi Standı”nın da açılışını yaptı.
 
DEMOKRASİ STANDI’NA İLK İMZAYI ATTI!
AK Parti Gençlik Kolları tarafından açılan ve 10 Ağustos Cumhurbaşkanlığı seçiminin adaylarından olan Başbakan Erdoğan’a destek olmak amacıyla imza verilen stantta, Milletvekili Korkmaz ilk imzayı atan isim olarak kampanyanın startını vermiş oldu. Cumhurbaşkanı adayı Erdoğan’a destek amacıyla açılan stantta, eski ve yeni gazete küpürlerinin kesilerek bir sergi haline getirildiği görülürken, gazete küpürlerini okuyan sergi takipçileri, Türkiye’nin yakın siyasi tarihindeki değişimleri de görmüş oldular.
Düzce Milletvekili İbrahim Korkmaz, “Demokrasi standı”nı açarken AK Partili gençlere teşekkür etti. Korkmaz, yaptığı açılış konuşmasında, “10 Ağustos’ta yapılacak olan seçimler, sadece Başbakanımızın Cumhurbaşkanlığına geçiş yaptığı bir seçim olmayacak, aynı zamanda bu seçimlerle bir dünya liderini oylamış olacağız” derken, “Seçim sonucunda sadece ülke ve bölgemizin değil, tüm dünya mazlumlarının mutlu olabileceği bir süreci başlatacağız” ifadesini kullandı. Korkmaz açılışın ardından esnaf gezisine devam etti, belediye çay bahçesinde ise vatandaşla bir araya geldi. 
 
“SÖYLENEN SÖZLERDEN DOLAYI KIRILDIM”
Burada gazetecilerin sorularını cevaplayan Korkmaz, “Sosyal Bilimler Lisesi’nin Akçakoca’ya kaydırılması sonucu Memur-Sen Başkanı’nın yaptığı açıklama ve o açıklamaya Milletvekili Osman Çakır’ın, sizi de ima eder gibi cevap vermesi aranızda bir problem mi oluşturdu” sorusuna, “Akçakoca’ya bir değil birden çok Sosyal Bilimler Lisesi açılsın. Helal olsun Akçakoca’ya. Burada problem yok. Bu okul Yığılca’ya da, Çilimli’ye de, Gölyaka’ya da kaydırılabilirdi. Ben bunun ilk etapta doğru olmadığını düşünüyorum. O gün de böyle düşünüyordum, bu gün de hala aynı düşünüyorum. Bu konuda çok şeyler yazıldı, çizildi. Kalpler kırıldı. Şunu açık olarak söyleyeyim. Akçakoca Osman Çakır’ın, Çilimli Fevai Arslan’ın, Düzce İbrahim Korkmaz’ın şeklinde bir anlayış olamaz. Bizler tüm Düzce’nin vekilleriyiz. Her ilçenin mahalleleri ve köyü beni de ilgilendirir, diğer vekilleri de ilgilendirir. Bu okul Düzce Merkez’de açılsaydı hiçbir sıkıntı ve problem olmazdı. Mesele bu okulun danışılmadan, konuşulmadan açılmasıdır. Biz yöntemi konuşuyoruz, sonucu değil. Sonucu konuşursak Akçakoca’nın darılma hakkı var. Bu okul önce Yığılca’ya, Çilimli’ye de açılsa aynı tepkiyi gösterirdim. Bu okul önce Düzce Merkez’e açılmalıydı. Konuşularak, danışılarak olsaydı belki Akçakoca’ya da başka ilçelere de açılabilirdi. Biz Akçakoca’yı çok seviyoruz. Akçakoca bizim dışa açılan yüzümüzdür. Bunu sizin hoşunuza gitsin diye söylemiyorum. Ben bunu dün de böyle söylüyordum, bugün de söylüyorum. Böyle düşündüğüm için söylüyorum. Memur-Sen Başkanı benim emir erim de değil, amirim de değil. Memur-Sen yaklaşık on bin kişiyi ilgilendiren bir kuruluş. Biz Memur-Sen’i önemseriz. Ben AK Parti Milletvekili olarak Memur-Sen’i çok önemserim, çünkü ben vekil değilken de Memur-Sen’in üyesiydim. AK Parti Memur-Sen’in emrinde veya Memur-Sen de AK Parti’nin emrinde olan bir kuruluş değildir. Memur-Sen bizim için önemlidir. Bu konuda kimse kusura bakmasın. Dün, hükümete karşı Cumhuriyet mitingleri düzenleniyordu.  Dün, hükümete destek anlamında Memur-Sen de Ortak Akıl mitingleri düzenliyordu. Dün hükümeti destekleyen bu sendikaya karşı olmak hangi aklın ürünüdür?  Kimse benden Memur-Sen’e karşı olmamı istemesin. Bu konuda diğer iki milletvekili arkadaşım da aynı düşünmelidir. Memur-Sen eleştiri yapabilir, beni de eleştirir. Ama hakaret etme hakkı yoktur. Milletvekillerinin de hakaret etme hakkı yoktu. Memur-Sen Başkanı Orhan Kılıç ne konuşacağını bana sormaz. Söyleyeceğini de açıkça söyler. Bu konuda geri vitesi yoktur. Orhan Kılıç’ın ne söylediğinden ve ne söyleyeceğinden Allah şahittir ki benim haberim yok. Ben bu tür olayları kamuoyunda tartışmam. Söylenen sözlerden dolayı kırıldım mı diye sorarsanız? Tabii ki kırıldım.”  
 
HALKLA BULUŞTU, DESTEK İSTEDİ
Daha sonra şehir turuna devam eden Korkmaz kamelya çay bahçesinde halk ile bir araya geldi ve halkın dertlerini dinledi.
Düzce Milletvekili İbrahim Korkmaz, Akçakoca ziyareti kapsamında SKY Tower Otel’de AK Parti İlçe Teşkilatı’nın yaptığı seçim sandık kurulu çalışmasına katıldı.
Korkmaz, daha sonra beraberindeki heyet ile birlikte Akçakoca’nın Tepeköy, Altunçay, Dere ve Subaşı köylerini ziyaret etti. Vatandaşlarla bir araya geldi. Köylerin dertlerini bizzat yerinde dinleyen Korkmaz, 10 Ağustos 2014’te yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçiminde Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a destek istedi.
Milletvekili İbrahim Korkmaz saat 20.30’da Akçakoca’dan ayrıldı.
 
Haberi Yazdır
Yorum Yazın

                                                           Yorumlar                                                            
Koca koca adamlar oturup dedikodu yapmışlar
Cuma - 04.08.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%50,40

  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8