Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
22.11.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
Bilgin: Seçimin galibi şimdiden belli
AK PARTİ Genel Merkez Seçim İşleri Başkan Yardımcısı ve Sivas Milletvekili Hilmi Bilgin, seçim çalışmalarını değerlendirmek üzere Düzce’ye geldi.
Siyaset 2014.08.07 - 15:41:08

 

Bilgin, cumhurbaşkanlığı seçim çalışmaları kapsamında AK Parti Düzce İl Başkanlığında, teşkilat başkanları ve birim başkanları ile değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi.

Toplantı öncesi açıklamalarda bulunan Bilgin; Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin birçok açıdan önemli olduğunu belirterek, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a olumsuzluklar, algı operasyonlarına, şantajlara, manşetler ve montajlara rağmen, halkın 30 Mart'ta yüzde 46 oranında AK Parti'ye destek verdiğini söyledi.

Düzce’de halkın AK Parti’ye güçlü bir destek verdiğini ve 10 belediyenin 10’unu da kazandıklarını ifade eden Bilgin, “Başta il teşkilatımız olmak üzere tüm Düzce halkına da bu güçlü desteklerinden ötürü teşekkür ediyorum” dedi.

Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde ülke genelinde bir seçim havası oluşmamasını adaylar arasındaki sıklet farkına bağlayan Bilgin, “Halkın merak ettiği tek şey Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yüzde kaç oy alacağıdır. Bu nedenle de seçimin galibi şimdiden bellidir. Ancak yüzdelik dilim Pazar akşamı belli olacaktır” diye konuştu.

“İnşallah 10 Ağustos’ta yeni Türkiye’nin ilk tuğlası koyulacaktır” diyen Bilgin, “Yeni Türkiye hayalimiz var, eski Türkiye'yi 10 Ağustos'tan sonra vesayetçi anlayışı tamamen makamları ile birlikte ortadan kaldıracağız” ifadelerini kullandı.

Haberi Yazdır
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8