Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
15.10.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
Başkanlar destek turunda
DÜZCE Belediye Başkanı Mehmet Keleş, Cumhurbaşkanlığı seçimlerine sayılı günler kala seçim gezilerine başladı. Seçim otobüsü ile ilçeleri tek tek dolaşan Keleş’e ilçe belediye başkanları da eşlik etti. Başkan Keleş, yoğun geçen seçim gezisinin ardından Ağa Mahallesinde bir ev toplantısına katıldı.
Siyaset 2014.08.08 - 15:33:13

 

Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, Cumhurbaşkanlığı seçimlerine sayılı günler kala seçim çalışmalarına hız verdi. Düzcelilere “Sandığa gidin, sizi kim temsil ediyorsa ona oy verin” çağrısı yapan Başkan Keleş, seçim otobüsüne bindi, ilçeleri tek tek dolaştı. Keleş’e Düzce Eski Milletvekillerinden Celal Erbay ve Belediye Meclis Üyeleri de eşlik etti.

Cumhurbaşkanı Adayı Recep Tayyip Erdoğan’ın fotoğrafının giydirildiği ve onun için hazırlanan şarkıların çalındığı seçim otobüsüyle Başkan Keleş, önce Gümüşova’ya gitti. Burada seçim otobüsüne binen Gümüşova Belediye Başkanı Ahmet Azap, Gümüşova’daki destek turunda Keleş’in yanında yer aldı ve Recep Tayyip Erdoğan için Gümüşovalılardan destek istedi.

Başkan Keleş, daha sonra Cumayeri Belediye Başkanı Recep Tuna ile Cumayeri’ni, ardından Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz’la birlikte Çilimli’yi gezdi.

İlçelerdeki destek turunun ardından Ağa Mahallesinde bir ev toplantısına katılan Başkan Keleş, seçim yasaklarına kadar diğer ilçe ve beldeleri o bölgenin belediye başkanlarıyla birlikte gezmeye devam edecek.

Ağa Mahallesindeki ev toplantısında coşkulu bir kalabalık tarafından karşılan ve Ağa Mahallesi sakinlerinin teveccühünü alan Başkan Keleş, seçim çalışmaları kapsamındaki ev toplantılarına yine buradan start verdi.

Dinçer- Özlem Çubuk ailesinin evine konuk olan Başkan Keleş, Ağa Mahallesi sakinlerine seslenerek Cumhurbaşkanı Adayı Recep Tayyip Erdoğan için destek istedi.

Haberi Yazdır
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8