Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
19.08.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
Dܒde kayıt yoğunluğu
2014–2015eğitim öğretim yılı içerisinde Düzce Üniversitesi’nde eğitim görmeyi hak kazanan öğrencilerin kayıt işlemleri 1 Eylül itibari ile başladı.
Eğitim 2014.09.01 - 15:55:04

 

Türkiye’nin çeşitli bölgelerinden Düzce’ye gelerek Düzce Üniversitesi’nde eğitim görecek öğrencilerin kayıt işlemleri 5 Eylül’e kadar devam edecek.

Düzce Üniversitesi çalışanları, öğrenciler ve ailelerin bütün ihtiyaçlarını düşünerek kayıtlara günler öncesinden hazırlandı. Yoğunluğun yaşandığı ilk günde kurulan bilgilendirme stantları ile görevliler, gelen öğrencileri bilgilendirerek en kısa sürede kayıt işlemlerinin tamamlanmasına yardımcı oluyor.

DÜ Rektörü Prof. Dr. Funda Sivrikaya Şerifoğlu, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Nigar Çakar ve Genel Sekreter Hasan Sadi Ateş kayıt merkezine gelerek öğrenciler ve ailelerine hayırlı olsun dileklerini ilettiler. Rektör Şerifoğlu, stantları gezerek çalışmalarla ilgili bilgi aldı.

Kayıt yaptıran öğrenciler için kurulan stantlarda öğrencilerin barınma ve ulaşım gibi ihtiyaçları karşılanıyor. Oluşturulan dinlenme yerlerinde ise öğrenci yakınları Düzce Üniversitesi’nin tanıtım videosunu izleyerek, Düzce ve üniversitemiz hakkında bilgi sahibi oluyorlar.

Merkezi yerleşkemizi kazanan öğrencilerin yanı sıra, Meslek Yüksekokullarını kazanan öğrenciler için de günün belirli saatlerinde servis imkânı sağlanıyor.

Ayrıca Düzce İl Emniyet Müdürlüğü kurduğu stant ile kayda gelen öğrencilere kötü alışkanlıklardan uzak durmaları konusunda bilgiler vererek ailelere bu konularda uyarılarda bulunuyor.

Haberi Yazdır
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8