Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
22.09.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
İÇİMİZDEN BİRİ: Ümit Keleş
İddaa ve Ganyan bayii işletmecisi Ümit Keleş, Düzce Postası' nın 2259’uncu portre konuğu oldu.
Ulusal 2014.11.05 - 08:25:58
 
 
Ümit Keleş, 9.12.1976  tarihinde doğdu. Aziziye İlköğretim Okulu, Hamidiye İlköğretim Okulu ve İsmetpaşa İlköğretim Okulu’nda eğitim gördü. Ebru hanım ile 1999 tarihinde evlendi. Melis’in babası. 
Ümit bey, Kültür Mahallesi’nde oturuyor. Kökeni Trabzon’dan geliyor, Kan grubu 0 RH Pozitif. Hareketli ve özgürlüğüne düşkün, iyimser ve inançları güçlü bir yay burcu. En sık “Birol Mutlu, Cemil Dursun ve Okan Bayraktutan” ile görüşüyor. “Düzcespor” takımını tutuyor. Sevdiği spor “Futbol”.  “Arabesk” türü müzikler dinliyor. “Güllü” beğendiği sanatçılar arasında. Politikacılardan ise “Recep Tayyip Erdoğan’ı” beğeniyor. Hayalindeki meslek “Avukat “ olmak. Ailesi ve sevdiği dostlarıyla doğa ile iç içe bir yerde tatil yapmak istiyor.  Düzcespor derneğine üye. Boş zamanlarını arkadaşlarıyla futbol oynayarak geçiriyor.Takip ettiği TV dizileri arasında “Kurtlar Vadisi”, takip ettiği TV programları arasında  “NTV  Spor” yer alıyor. Küresel ısınma hakkında “Takmıyorum, insanlık bir çaresini bulcaktır” diyor.  “Yobaz patronlar” ve  “parasıyla hava atanlar” görmek istemediği insan tiplemeleri. “Düzce’nin tüm yaylaları” gezmek istediği yerler arasında. arasında. İnterneti işi gereği kullanıyor. Son 5 yıl ekonomisi açısından iyiye gitti. En son Düzcespor Playy-Off’da kaybettiğinde üzülmüştüm ve en son Düzcespor şampiyon olduğunda sevinçten çok gülmüştüm. 
 
 
Ümit Keleş, Düzce ve çevresiyle ilgili görüş ve düşüncelerini, karşılaştığı sorunları ve şehir yaşamından beklentilerini şöyle anlattı:
 
 
Bence Düzce’nin en önemli sorunu çevre düzenlemesine önem verilmemesi. 
***
 
 
Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş’in yerinde olsaydım Düzcespor’a destek vererek bulunduğu konumdan üst liglere taşıyarak şampiyon olmasını sağlardım. Terminali biran önce yapardım.
***
 
 
Düzce’de hava kirliliği, dağınık, etrafta fazlaca olan çöpler ve toplumsal kaynaşma yok denecek kadar az. 
***
 
 
Düzce’nin yeşil alanlarının çok olması ve yaylalarının güzelliği ve fazla olmasını seviyorum.
***
 
 
İnsanların birbirine saygılı olduğu, kültürlü, gençlerin saygılı olduğu bir Düzce isterdim.
***
 
 
Yetkililer arasından Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş’i halkın içinde halkın sorunlarıyla ilgilenirken görmek isterim. 
***
 
 
Düzce’ye genellikle devletin dağıttığı yardım kömürleri zarar veriyor. 
***
 
 
Düzce toplumunda çevre bilinci yok denecek kadar az hatta yok bile denebilir. 
***
 
 
Düzce’de spor son 4 yıldır Düzcespor’un düştüğü konum İlimize hiç yakışmıyor. Toplum olarak Düzcespor’a sahip çıkılmasını istiyoruz.
Haberi Yazdır
Yorum Yazın

                                                           Yorumlar                                                            
Çok sewdik be abi :)
E.B - 05.11.2014

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%47,52

  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8