Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
23.07.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
İÇİMİZDEN BİRİ: Erkan Yılmaz
Spor Antrenörü Erkan Yılmaz, Düzce Postası' nın 2261’ıncı portre konuğu oldu.
Ulusal 2014.11.10 - 08:32:55

 

 

Erkan Yılmaz, 1 Şubat 1974 tarihinde doğdu. Namık Kemal İlköğretim okulu, Düzce Lisesi ve Ticaret Meslek Lisesi’nde eğitim gördü. 19 Temmuz 2009 tarihinde Özgen Hanım ile evlendi. Emek (4,5 aylık)’in babası.
  
Erkan bey, Kiremitocağı mahallesinde oturuyor. Kökeni Kuzey Irak Süleymaniye’den geliyor.  Kan grubu 0 RH Pozitif. Akılcı, objektif, bilimsel yaklaşım sahibi, kararlı bir kova burcu. En sık Murat Gülaçtı, Yaşar Kaviloğlu ve Hüseyin Gür ile görüşüyor. Fenerbahçe takımını tutuyor. Lacoste adlı parfümü kullanıyor. Sevdiği spor türü Futbol. En son İnsan Nasıl İnsan Oldu adlı kitabı okudu. Özgün türü müzikler dinliyor. Okey oynamayı seviyor.  Hayalindeki meslek Beden Eğitimi Öğretmeni olmak.  Ormanlık ve yeşillik alanda küçük bir tatil kasabasında tatil yapmak istiyor.  Hundai Era model araba kullanıyor. Politikacılardan ise Berhan Şimşek’i beğeniyor. Kendisi Fenerbahçe Futbol Okulu Antrenörü. Fenerbahçe Kongre üyesi ve Düzce TÜFAD yöneticisi. Yabancı dillerden İngilizce öğrenmek istiyor.  Hayatının sporla geçtiğini söyleyen Erkan bey, boş zamanlarını Fenerbahçe maçlarını seyrederek geçiriyor. Genellikle belgesel kanallarını  takip ediyor. Küresel ısınmayı önemsiyor. Parasıyla hava atanlar ve çıkar için siyaset peşinde koşan insanlardan pek hoşlanmıyor. Düzce yaylaları gezmek istediği yerler arasında.  Son 5 yıl ekonomisi açısından kötüye gitti. İnterneti iletişim amacıyla kullanıyor. En son Soma maden faciasında üzüldüğünü belirten Erkan bey, Entel köy Efe köye karşı filminde çok güldüğünü ve en büyük çılgınlığının ise Uzay yolculuğu yapmak istediğini belirtti. 
 
Erkan Yılmaz, Düzce ve çevresiyle ilgili görüş ve düşüncelerini, karşılaştığı sorunları ve şehir yaşamından beklentilerini şöyle anlattı:
 
Bence Düzce’nin en önemli terminal ve park sorunlarının oldukça fazla olması. 
 
***
Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş’in yerinde olsaydım Otogar yapıp vatandaşı bir nebze olsun rahatlatmaya çalışırdım. 
 
***
Düzce’de beni en çok trafik, park sorunu, yayaların birbirine olan saygısızlıkları rahatsız ediyor. 
 
***
 
Düzce’nin iki büyük şehir İstanbul ve Ankara arasında olmasını ve  yeşilliğini seviyorum.
 
***
 
Modern bir kente yakışır otogarı olan, İnsanların sosyal ve kültürel olan ne varsa herşeyi yaşayabilecekleri tesis ve alanların olduğu, trafik sorununun çözüldüğü ve her mahallesinde semt sahalarının yapıldığı bir Düzce isterdim. 
 
***
Yetkililer arasından Belediye Başkanının halkla iç içe olmasını isterdim. 
 
***
Düzce’ye sanayi bölgelerinden çıkan atıklar ve dumanlar zarar veriyor. 
 
***
Düzce halkında asla çevre bilinci olduğuna inanmıyorum. Tarım alanları terk edilmiş edilip, sanayi tercih edildi. Doğal alanlara siteler yapılarak betonlaşma yarışına girilmiş bir Düzce’de hangi çevre bilincinden bahsedebiliriz ki!
 
***
Düzce’de  spor maalesef hiç yeterli değil ve durum kötü. Bürokratlarımız yeterli desteği ve kaynağı göstermiyorlar. Unutmamalıyız ki spor’a yatırım, geleceğe yatırımdır. 
Haberi Yazdır
Yorum Yazın

                                                           Yorumlar                                                            
erkan ben aliosman çorludan 05355515521
aliosman - 02.01.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%50,36

  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8