Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
19.09.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
Durmuş Arslan güven tazeledi
AK PARTİ Merkez İlçe 5. Olağan ilçe kongresi yapıldı. Kongrede Durmuş Arslan yeniden ilçe başkanlığı görevine seçildi.
Gündem 2014.12.08 - 14:18:34
 
 
 
Çamlı Köşk’te yapılan merkez ilçe kongresine, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Nurettin Nebati, Düzce Milletvekilleri İbrahim Korkmaz, Osman Çakır, İl Başkanı Metin Kaşıkoğlu, Belediye Başkanı Mehmet Keleş, ilçe belediye başkanları, ilçe teşkilat başkanları, sivil toplum örgütü temsilcileri, muhalefet parti temsilcileri ile delegeler katıldı.
Kongrede bir konuşma yapan Belediye Başkanı Mehmet Keleş, belediye başkanı olduğu günden bu yana belediyenin yaptıklarını anlatırken, önümüzdeki süreçte ne yapacaklarını da dile getirdi. Keleş, “Türkiye artık seçim sürecine girdi. 2015 genel seçimleri Türkiye’nin tamam mı devam mı seçimi olacak. Ben halkımızın devam kararı vereceğinden eminim. Ancak bizler teşkilat olarak anayasayı değiştirecek çoğunluğu sağlamak için çok iyi çalışmalıyız” diye konuştu. 
Ardından kürsüye gelen Milletvekili Osman Çakır ise milletvekilliği döneminde bölgeye kazandırılan eğitim yatırımlardan söz ederek 60 okulun yapıldığını ve bunun Düzce tarihinde bir ilk olduğunu söyledi. 2015 seçimlerinin zirveyi geçme ve yeni Türkiye olma hedefinin mihenk taşı olacağını söyleyen Çakır, “Yolumuza devam etmek, kutlu davayı zafere ulaştırmak için çok çalışmamız gerekiyor” dedi. 
Milletvekili İbrahim Korkmaz ise AK Parti teşkilatlarının büyük medeniyet davasının motor gücü olduğunu söyleyerek, beldelerden başlayarak ilçe, il bütün teşkilatların gençleştirilmesini, “ben değil biz“ diyen dava adamlarının ortaya çıkmasını istedi.
Birlik beraberlik mesajları veren İl Başkanı Metin Kaşıkoğlu da teşkilat olarak 2015 yılında yapılacak genel seçimlere Düzce'nin hazır olduğunu ve en iyi sonucu almak için çaba sarf edeceklerini söyledi.
Kongrede son konuşmayı yapan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Nebati ise, eski Türkiye ile Yeni Türkiye arasındaki karşılaştırmayı yaparak, AK Parti döneminde kazanılan haklardan söz etti.
Konuşmaların ardından Durmuş Arslan tek aday olarak girdiği seçimleri kazanarak yeniden merkez ilçe başkanı oldu. 
Arslan'ın yeni yönetim kurulu şu isimlerden oluştu: Ali Süler, Ayşe Yıldırımoğlu, Bülent Çıtlak, Davut Biriktir, Ercan Gençcan, Güzin Çobanoğlu, Hakan Kuşçuoğlu, Hakan Yılmaz, Hasan Aktürk, Hasan Kudal, Hatice Şeyma Diriklik, Hülya Yıldırım, Hüsnü İnan, İmran Önen, Kenan Ercan, Levent Sivrikaya, Mehmet Akar, Metin Çalışkan, Muhammet Ali Toramonoğlu, Murat Sipahi, Mustafa Dinç, Ramazan Topal, Ruhet Ak, Selma Dilek Korkmaz, Serkan Yıldız, Şaban Aydın, Tekin Hacıoğlu, Yunus Mercan, Zeynep Dönmez.
Haberi Yazdır
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8