Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
25.08.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
Yöneticiler içini döktü
Akçakoca MHP İlçe Teşkilatı parti içi istişare toplantısı düzenlendi. İl Başkanı Abdullah Danışmaz, parti içi küskünlüklerin giderilmesi için bu toplantıların süreceğini belirtti.
Gündem 2014.12.08 - 14:33:13

 

 

 

Akçakoca MHP İlçe teşkilatı parti içi istişare toplantısı Akçakoca Belediyesi Nikah salonunda gerçekleştirildi. Parti Başkanı Levent Akça ve Yönetim kurulu üyelerinin katılımının haricinde İl Başkanı Abdullah Danışmaz, İl Yönetim Kurulu üyeleri, İl ve İlçe Kadın kolları Başkanları ve yöneticileri ve partililer katıldı.

Oturum öncesi Eski İlçe Başkanı İsmail Güner Başkanlığında divan oluşturuldu. İsmail Güner, Milliyetçi Hareketin ülkenin temel taşı olduğunu belirtti. İl Başkanı Abdullah Danışmaz, parti içi istişare toplantılarının önemli olduğunu ve parti içi tüm sorunların konuşularak çözüm kazanabileceğini söyledi.

Danışmaz, partimizde her türlü küskünlüğün kalkması için çalışmaların istişareler yapılarak çözüleceğini işaret ederek "Ülkü ocaklarının yeniden yapılanması konusunda bir araya gelerek aktif hale getirilmesi gerekiyor. Ayrıca MHP’de eski diye bir kavram yoktur. Hiç bir partili eski değildir. Bu düşüncenin eskisi yenisi olmaz. Önümüzdeki günlerde ilçe kongreleri yapılacak ve yoğun bir çalışma sarf edeceğiz. Şubat ayında ise İl Kongremiz olacak bu kongrede ben aday olmayacağım" diye konuştu.

Akçakoca MHP İlçe Başkanı Levent Akça, bu istişare toplantısının önümüzdeki günlerde yapılacak olan kongre için daha güçlü kılacağını belirterek ’’Seçimlerde parti içi kırgınlar bizleri çok üzdü. Ancak bu kırgınlıkları istişareler yaparak gidereceğiz ve daha güçleneceğiz. Dava arkadaşlarımız ile gönül birliğimizi sağlamak için buradayız. Görüş ve fikirlerinizi alarak daha fazla güçlenmeliyiz" dedi.

İl Yönetim Kurulu üyesi Okan Yamaz, "Bizler burada yöneticiler olarak sayımız az olabilir ancak 5 bin 150 kişinin sorumluluğu bizim üzerimizde. Bizlere oy verenlerin hakkını savunmak için elimizden gelen her şeyi yapacağız ve dahada güçleneceğiz. Artık bu dargınlıklar son bulmalı ve daha güçlü olmanın zamanı geldi ve geçmesin" diye konuştu.

Kürsüye çıkan bazı partililer ise, geçmişte yaşanan konular hakkında görüşlerini dile getirerek yaşanan sorunlar ve çözümleri konularında görüşler dile getirildi. Konuşmaların ardından birlik ve beraberlik mesajları verilerek hatıra fotoğrafı çektirildi.

Haberi Yazdır
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8