Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
23.09.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
Düzce'de kamp merkezi hazırlanıyor
Doğal ortamı Oryantiring için çok uygun olan Düzce hedef belirledi.
Gündem 2014.12.09 - 14:33:55

 

 

TÜRKİYE Oryantiring Fedeasyon Başkanı Doç. Dr. Tekin Çolakoğlu Düzce’ye yaptığı ziyarette yapılan görüşmeler ve incelemeler hakkında açıklama yaptı. “Düzce Oryantiring için çok güzel bir alan, önümüzdeki yıllarda Oryantiring Milli Takımlarımız kamplarını Düzce’de yapacak” dedi.

Görüşmelerde Düzce Valisi Ali İhsan Su, Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Feyzullah Dereci ve Düzce Belediye Spor kulübü Başkanı Hatun Albayrak bulundu.

Federasyonun Düzce’yi tercih etmesinden dolayı memnuniyetini ifade eden Düzce Valisi Ali İhsan Su Düzce’de oryantiring faaliyetlerini hemen başlatacaklarını söyledi. Düzce’deki Spor Kulüplerinde Oryantiring branşının açılması için gereken desteği vereceklerini söyledi.

Düzce’nin doğal ortamının Oryantiring için uygun olduğunu belirten Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, “Oryantiring Milli Takımlarımız için gerekli ortam ve şartların hazırlanacağının müjdesini verdi. Proje aşamasında olan kayak merkezinin tamamlanmasıyla birlikte Uluslararası organizasyonlara talip olacaklarını belirtti”.

Türkiye Oryantiring Federasyonu Organizasyon Kurul Başkanı Metin Değirmenci, “Düzce önümüzdeki yıllarda ulusal ve uluslararası organizasyonlara ev sahipliği yapacak potansiyele sahip” dedi.

29-30 Kasım 2014’de Burdur Bucak’ta yapılan Oryantiring 1.kademe yarışına 1200 sporcu ve ailenin katıldığını belirten Çolakoğlu, Oryantiringe katılımın giderek arttığını belirtti. 20-21 Aralık 2014’de Mersin Anamur’da yapılacak olan 2. Kademe yarışmasına katılımın daha fazla olabileceğini söyledi.

2015 yılında ülkemizde düzenlenecek olan Dünya Liseler arası Oryantiring şampiyonasına ev sahipliği için hazırlıkların yapıldığını ve 800 sporcunun ülkemize geleceğini ifade etti.

Doğada yön ve hedef bulma sporu olarak ifade edilen Oryantiring her yaş kategorisinin yapabileceği bir spor olarak ilgi odağı olmaya devam ediyor.

 

Haberi Yazdır
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8