Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
15.09.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
MHP’de kongre süreci başladı
Milliyetçi Hareket Partisi ilçe kongreleri başladı. Cumayeri ilçesinde tek liste ile gidilen seçimde eski Başkan Ahmet İpek, görevi Selahattin İlhan'a devretti.
Gündem 2014.12.15 - 15:28:06
 
İLÇE Başkanı Selahattin İlhan'ın 14 kişilik yönetim kadrosunda, Cemal Tütüncü, Ender Zeynoğlu, Recep Ali Yıldırım, Hamdi Demirci, Sezgin Arslan, Hidayet Yüksel, Hasan Turan Türedi, Kamil Trabzun, Mustafa Kükmen, Ramazan Erol, Ferhat Cebeci, Şemsi Bektaş, Tufan Kısabacak ve Orhan Yılmaz görev aldı.
Cumayeri öğretmen evinde gerçekleşen kongreye, MHP İl Başkanı Abdullah Danışmaz, İl Yönetimi ve çok sayıda partili katıldı. Kongrede ilk olarak eski Başkan Ahmet İpek söz aldı. Uzun süredir partiye hizmet verdiğini söyleyen İpek; “Devlet memurluğundan emekli olduğum 2002 yılından bu güne kadar partinin çeşitli kademelerinde görev aldım. İl Genel Meclis üyesi adaylığı ve Belediye Başkan adaylıklarında bulundum. Elimden geldiği kadar il ve ilçede hizmet etmeye çalıştım. Bu zamana kadar arkamda duran tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum ve partiyi benden daha ileri seviyelere taşıyacağına inandığım Selahattin İlhan arkadaşıma görevi teslim ediyorum. Her zaman kendilerinin yanında olacağımı da belirtiyorum” dedi. 
 
İLK BAŞKANLIĞI İÇİN İLK ADAY!
2014 yerel seçimlerinde MHP Düzce Belediye Başkan aday adayı olan İsmail Hakkı Civil ilçe kongresinde yaptığı konuşmada Şubat ayında yapılacak olan MHP Düzce İl Kongresinde il başkanlığına aday olacağını söyledi. Civil; “Düzce'de Milliyetçi Hareket Partisi hak ettiği yerde değil. AK Parti iktidarından önce ülkede birlik ve beraberlik vardı. Ancak şu anki iktidar sayesinde bunların hepsini kaybettik. Toplumda hızlı bir kutuplaşma ve ayrışma mevcut. Biz yeniden birlik olmalıyız ve Düzce'de de tüm Türkiye'de de partimizi hak ettiği seviyeye taşıyıp insanlarımızın huzur içerisinde yaşamasını sağlamalıyız. Bu düşüncelerimle Düzce İl Başkanlığına adayım” dedi.
 
DANIŞMAZ: BİRLİK OLALIM
“Nefsimizi bir kenara bırakıp birlik ve beraberlik içinde çalışalım” diyen Danışmaz; “Cumayeri ilçesi ile birlikte başlayan kongrelerimiz hayırlı uğurlu olsun. İlçe kongrelerimizin bayram havasında geçmesini istiyoruz. MHP olarak bizim amacımız bayrağımızı, vatanımızı ve İslamiyeti en güzel şekilde temsil etmektir. Biz bildiğimiz yolda kırk altı yıldır dimdik ilerliyoruz. Bu vatan satılırken, PKK ile pazarlıklar sürerken, ayakkabı kutularından paralar çıkarken, şehitlerin kemikleri sızlatılırken, bayrağımız indirilirken, hiç kimse bizim bunlara sessiz kalacağımızı düşünmesin. Türk Milliyetçileri, on iki yıllık yolsuzluk ve hırsızlık iktidarının tüm yaptıklarını kayıt altına almış ve günü geldiğinde kanun önünde elbet on iki yılın hesabını soracaktır. Buradan vatanını seven, bayrağını seven, dinini seven tüm vatandaşlarımıza sesleniyorum. Birlik olalım, birlikte olalım. Seçilen teşkilatlara destek verelim, çalışalım ve 7 Haziran'da gerekli cevabı hep birlikte verelim. Kendi il başkanları dahi yetim hakkı yediklerini kabul etti. Bozuk saat bile günde iki kez doğruyu gösterirken, bunlar ancak on iki yılda bir doğruyu söylüyorlar. Yeni ilçe başkanımıza ve yönetimine başarılar dilerim” dedi. 
Danışmaz konuşmasının sonunda eski Başkan İpek'e teşekkür ederken, yeni yönetime başarılar diledi ve Şubat ayında yapılacak olan İl Başkanlığı kongresinde tekrar aday olmayacağını yineledi.
Tek liste ile gidilen seçimde MHP Cumayeri İlçe Başkanı Selahattin İlhan seçildi. 

 

Haberi Yazdır
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8