Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
23.09.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
Kanalizasyon sıkıntısı tarihe karışıyor
DÜZCE Belediyesi Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü'nün güney kolektör hattında tamamladığı proje ile kanalizasyon sıkıntısı yaşayan mahallelerin kanalizasyon sorunu tarihe karışıyor.
Gündem 2015.01.09 - 14:36:50

 

 

Düzce Belediyesi ekipleri tarafından gerçekleştirilen 10 bin 500 metrelik ana hat Ozanlar Köyünden başlayıp Ağa Mahallesi, Çay Mahallesi ve Aydınpınar Caddesine kadar uzanıyor.

Düzce Belediyesi Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü tarafından 60 cm metre çapında 4000 metre uzunluğunda kanalizasyon ana hattı yapıldı. Güney kolektör hattına yapılan 10 bin 500 metrelik ana hat, Ozanlar Köyünden başlayıp Ağa Mahallesi, Çay Mahallesi ve Aydınpınar Caddesine kadar uzanıyor. 
Düzce Belediyesi Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü ekipleri tarafından bitirilen yeni hat ile Şıralık Mahallesi, Darıca Mahallesi, Çay Mahallesi ve Ağa Mahallesinde yetersiz olan kanalizasyon alt yapı sorunu da tarihi karışacak.
Metek Mahallesi, Beyciler Mahallesi, Azmimilli Mahallesi ve Çay Mahallesinde de farklı metre ve farklı büyüklüklerde kanalizasyon çalışmaları gerçekleştirildi. 
Çalışmalar kapsamında Azmimilli Mahallesinde yer alan Cumartesi Pazarının bulunduğu alanda ve Çay Mahallesi Ela Bahriye Oral Bulvarı ve bulvara bağlanan sokaklarda meydana gelen yağmur sonrası su birikintilerini önlemek için kanalizasyon çalışmalarının yanı sıra yağmur suyu çalışmaları da gerçekleştirildi.
Haberi Yazdır
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8