Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
15.09.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
Sanayi envanteri oluşturuluyor
“DÜZCE ilinde sanayi envanterinin oluşturulması ve kümelenme potansiyelinin araştırılması projesi" için Kamu-Üniversite-Sanayi İşbirliği ile Düzce Ticaret ve Sanayi Odası’nda bir toplantı yapıldı.
Gündem 2015.02.10 - 14:33:11

 

 

Yatırımcıya yol göstermek amacıyla oluşturulacak portalla Düzce’de yatırım yapmak isteyen sanayiciye istediği bilgilere ulaşabilmeyi öngören uygulama katılımcılara tanıtıldı.

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası’nda düzenlenen tanıtım toplantısında Anadolu Üniversitesi’nde faaliyet gösteren bir şirket adına Profesör Doktor Can Ayday, yatırımcıların doğru teşviki, sağlıklı yatırım kararlarını almasını sağlamak amacıyla oluşturulan uygulamanın tanıtımını yaptı.

Düzce sanayicisine faydalı ve yol gösterici olabilmek; Düzce İlinin Sanayi Envanterini Oluşturmak, AR-GE, yenilikçilik ve Kümelenme Potansiyelini araştırarak ortaya koymak ve Sanayi’nin gelişmesine katkıda bulunmak amacıyla; Düzce Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü koordinesinde, başta Düzce Vali Yardımcısı Hasan Bağcı olmak üzere Düzce TSO Başkan Yardımcısı Mehmet Danışmaz, KOSGEB Düzce İl Müdürlüğü, Düzce Üniversitesi İdari ve İktisadi Bilimler Fakültesi, Teknopark, Akçakoca Ticaret ve Sanayi Odası ile MARKA’'nın katılımı ile bir toplantı yapıldı.

Ayday, uygulamanın detayları hakkında yaptığı slayt gösterisiyle katılımcılara bilgi verdi. Vali Yardımcısı Bağcı’nın sorularını da yanıtlayan Ayday, uygulamayla yatırımcıların Organize Sanayi Bölgesi’yle (OSB) ilgili istediği verilere ulaşma şansının olduğunu ifade etti.

Ayday, uygulamanın Edirne’de uygulanan halini katılımcılara göstererek projenin amacının ilin sanayi potansiyelini tespit etmek olduğunu aktardı.

Toplantı proje ekibinin belirlenmesi ve yol haritası üzerinde fikir alışverişinde bulunulmasıyla son buldu.

Haberi Yazdır
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8