Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
19.08.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
Kaynaşlı'da "Aile eğitimi ve değerlerimiz" konulu konferans‏
Kaynaşlı Kaymakamlığı, İlçe Belediyesi ve İlçe Müftülüğü'nün ortaklaşa düzenlediği ünlü yazar Doç Dr. Halit Ertuğrul katıldığı "Aile Eğitimi ve Değerlerimiz" konulu konferansa vatandaşlarımız yoğun ilgi gösterdi.
Eğitim 2015.03.09 - 14:38:01

 

 

 

Eğitimci-Yazar Doç Dr. Halit Ertuğrul'un konuşmacı olarak katıldığı konferans 04 Mart Çarşamba günü saat 11.00'da Anadolu Lisesi öğrencileri ve öğretmenlerine saat 14.00'da ise halkımızın katılımıyla düğün salonunda yapıldı.

 

Kaymakamımız Sayın Şenol Koca, İlçe Müftüsü Mustafa Yavuz, İmam- Hatipler, Kuran Kursu öğreticileri ve öğrencileri ile vatandaşlarımız katıldı.

Konuşmacı Doç. Dr. Halit Ertuğrul, aile eğitiminin ve değerlerimizin hayatımızdaki önemini anlatırken kendi hayatında çektiği sıkıntıları yaşadığı acı olayları gözyaşı ile örneklendirmesi dinleyicilere de duygu dolu anlar yaşattı.

Konuşmacı, sahip olduğumuz değerlerin kıymetini ancak elimizden gittiğinde farkında olduğumuza dikkat çekerek sahip olduğumuz nimetlerin maddiyatla elde edilemeyeceğini ifade etti. En büyük zenginliğin aile huzuru olduğunu, aile huzurunu kaybedenlerin ne kadar zengin olsalar da huzuru yakalayamayacaklarını ibretlik örneklerle anlattı.

Konferansın son bölümünde çocuklarımızı yetiştirirken onlara iyi örnek olmaya gayret etmemiz gerektiğini bunun ise peygamber metodu olduğunu, kötü çocuk yoktur kötü anne baba vardır sözleriyle aile eğitiminin önemine değindi.

Konferanstan sonra Doç Dr. Halit Ertuğrul'a Kaymakamımız Şenol Koca teşekkür ederek hediye takdim etti.

Haberi Yazdır
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8