Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
23.10.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
Ak Parti Akçakoca kadın kollarından 18 Mart etkinliği
AK PARTİ Akçakoca Kadın Kollarınca düzenlenen 18 Mart Çanakkale Şehitlerini anma ve kaynaşma etkinliği Akçakoca Sky Tower Otel’de gerçekleştirildi.
Gündem 2015.03.19 - 13:12:29

 

 

Düzenlenen etkinliğe, Ak Parti Akçakoca ilçe Başkanı Dergah Akça, Ak Parti’nin Milletvekili aday adayları ve Kadın Kolları üyeleri katıldı.

Programda bir konuşma yapan AK Parti Akçakoca Kadın Kolları Başkanı Meral Çalışkan, "Bugün Kahraman Türk Askerinin Çanakkale’de verdiği unutulmaz Bağımsızlık zaferinin 100. Yıl dönümünü Kutluyoruz. Çanakkale Savaşında kadının rolü çok büyüktür. Türk kadınlarının Çanakkale savaşında sadece cephe gerisinde değil, siperlerde de Mehmetçik ile omuz omuza düşmanı vatandan atmaya uğraşmışlardır.

Erkek kılığındaki Türk kadınlarımız cephede çatışmalara katılıp, askerimize mermi ve erzak taşıyarak zafere katkıda bulunmuşlardır. Ben bu duygu ve düşüncelerle bütün şehitlerimize Allahtan rahmet , gazilerimize de sağlık ve sıhhat diliyorum" diye konuştu.

AK Parti Akçakoca ilçe başkanı Dergah Akça ise konuşmasının başında şehitleri rahmetle ve minnetle andığını dile getirdi. AK Parti’nin dava bilincini vatandaşlara kadınlar sayesinde anlattıklarını dile getiren Akça, "Kadınlarımız sayesinde girmediğimiz ev çalmadığımız kapı kalmadı. Kadınlarımızla birlikte kapı kapı gezerek evlerde vatandaşlarımızla buluştuk. Kadınlarımızın emeğini asla göz ardı edemeyiz" diye konuştu. Programda konuşmaların ardından Çanakkale şehitleri için Kur’an- Kerim Okundu ve dualar edildi.

Programda Akçakoca ilçe Müftüsü Mehmet Taşçı ise Çanakkale ruhunu anlatan bir konuşma gerçekleştirdi. Programda son olarak Murat Bakırkaya ve Aşiyan Türk Tasavvuf Musikisi İlahi gurubu Çanakkale’yi ve Milli Mücadeleyi anlatan ilahiler seslendirdiler.

Haberi Yazdır
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8