Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
22.11.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
- HAKAN ZENGİN’DEN GENÇLERE ALTIN ÖĞÜTLER
Divapan Genel Müdürü Hakan Zengin, öğrenicilere tecrübelerini paylaştı. Zengin, “Heyecan duymadığınız bir işi yapmayın” dedi.
Eğitim 2015.03.19 - 13:44:18
 
 
 
Birçok üniversitede seminer ve konferanslar veren Hakan Zengin bu kez Düzce Üniversitesi Konuralp Öğrenci Yurdunda öğrencilerle bir araya geldi. Zengin burada gençlere tecrübelerini paylaştı ve günlük yaşamdan örnekler verdi.
Gençlere heyecan duymadıkları ve duymayacakları işleri yapmamalarını tavsiye eden Zengin, “İnsanı geliştiren duydukları heyecandır” dedi.
Yaklaşık 2 saat süren etkinlikte Hakan Zengin gençlere mutluluğun tarifini sordu. Öğrenciler kendi tariflerini yaparken Zengin, “Bence mutluluk bir sonraki zaman dilimi için heyecan duymaktır. Mutlaka hayatınızın merkezine sevgiyi koyun. Sevgi olmadan her iş yavan kalır ve asla ilerlemez” diye konuştu.
İş yaşamında ki başarılarından bahseden Hakan Zengin, “Başarımızın temelinde insan var. Birlikte çalıştığınız insanların duygularını önemsemelisiniz. Çünkü onlar umutları ve hayalleri ile birlikte çalışıyorlar. Dolayısıyla onların çalıştığı mekanları iyileştirirseniz veriminiz artar” dedi.
SORUMLULUK ALMAKTAN KAÇMAYIN
Zengin “Gençlere tavsiyem sorumluluk almaktan kaçmayın. Çünkü bu insanı en çok geliştiren duygudur. Şayet kendinizi kabul ettiremiyorsanız ne kadar iyi bir tahsile sahip olursanız olun ürününüzü de satamazsınız. Çalışanlarınızı değer verip kalitelendiremiyorsanız başarısız olmaya mahkumsunuz.” dedi.
Zengin son olarak herkesin girişimci olabileceğini söyledi.
Haberi Yazdır
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8