Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
23.09.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
İmza Lojistik’ten filosuna yeni yatırım
LOJİSTİK Müdürü ve Şirket Genel Koordinatörü Yavuz Şeref, geniş özmal araç filosu ile bugün hem bölgenin tek kuruluşu, hem de sektörün önde gelen kuruluşları arasında yerini aldıklarını söyledi.
Gündem 2015.05.28 - 14:13:45
 
 
Şeref, “Firma olarak ülke için çalışan ve üreten birbirinden değerli müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti vermek bizler için en büyük mutluluk ve gurur kaynağı olmuştur. Bunu gerçekleştirebilmek için sürekli büyüyor, gelişiyor, yenileniyor ve teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyoruz. 2013 yılı başından itibaren filomuzdaki 300 Axor araç sayısını filomuza son katılan Mercedes marka araçlar ile tamamını actros a çevirerek 365 özmal araca çıkartmış bulunuyoruz. Bununla birlikte forwarding (Uluslararası Lojistik) birimimiz ile yurt dışı sevkiyatlarımız da Uluslararası Filomuza yeni katılan özel dorse araçlar ile tüm hızıyla devam etmektedir. Bu yatırımları ile Zonguldak ve Düzce başta olmak üzere hem bölge insanına iş istihdamı sağlamaya hem de ülke ekonomisinin dinamiklerine kesintisiz ve güvenli hizmet sunmaya devam edecektir. Türkiye genelinde bugün sayısı 6’ya ulaşan İmza Lojistik Şubelerimizde, her biri konusunda uzman ekibimiz; ürünlerinizin düzenli, zamanında ve güvenli sevkiyatı için haftanın 6 günü 24 saat aralıksız Yurtiçi Nakliye Hizmeti ile birlikte Forwarding, Depo Hizmeti, Araç Kiralama hizmetleri vermekte,  sektöründe fark yaratarak müşterilerine katma değer sunmaktadır. Bizi bu günlere getiren, bizlere güvenen müşterilerimize, bölgemize ve değerli imza lojistik personelimize teşekkür ediyoruz. Artık daha geniş bir filo ile bundan önce de olduğu gibi tüm Türkiye ye daha hızlı, daha güvenli, kaliteli ve müşteri odaklı hizmet anlayışını vermeye devam edeceğiz. Türkiye için çalışıyor, yatırımımızı ülkemiz ve bölgemiz için yapıyoruz” ifadelerini kullandı.
 
Haberi Yazdır
Yorum Yazın

                                                           Yorumlar                                                            
helal olsun yavuz beye.... El attığı her yer değişiyor...
cihan - 28.5.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%51,55

Akçakoca belediyesinde göstermiş olduğu başarılı çalışmaları herkesce malum. Çekemeyenler oldu. ama şuanda bile bu başarısı aranıyor. İmzaya gittiğinde bile basın tarafından eleştirilmişti kargo şirketine gitti diye. 1 sene dayanamaz diye. Sanırım o gün bunu söyleyenler utanmıştır. Yavuz şeref in Başarıları hiç şaşırtmıyor. helal olsun. inşallah tekrar akçakoca belediyesinde görev alır. hatta siyasette yer alır.
Akçakoca gençlik - 28.5.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%48,61

eski bir borusan şoförü olarak yavuz beyi iyi tanırım borusan lojistikten. o zaman da disiplinli, işine sadık ve iletişimi herkesle kuvvetli idi. Başarılarına o zamanda şahittim. İmza lojistikte daha çok kendisine inanılır ve destek verilirse sektörde ve bölge de imzayı kimse tutamaz. yavuz beyin azmi ve fırsatcılığı ile imza daha iyi yerlere gelecektir. kendisini tebrik ederim.
Hiadayet - 28.5.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%56,14

İmza Lojistikte böyle yöneticiler varken ilerleyen zamanda daha da başarılı olacak ve büyüyecektir. Sadece şoförleri daha seçici almalılar. Şoförleri imaya yakışmıyor. bence yavuz bey şoförlere de el atmalı... Gerekiyorsa direk kendi seçerek almalı işe..
Kerim - 28.5.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%52,09

Yavuz Beyi Akçakoca belediyesindeki Başkan Danışmanlığı görevinden de tanıyorum. Dürüst, İşine sadık, İletişimi kuvvetli , azimli ve başarılı bir yönetici ve lider. Bu başarılı performansını imza lojistikte de göstermesi zaten 2013 de kurulan firmayı kısa zamanda bu duruma getirmiş. Helal olsun. İnşallah ülke yönetiminde de yer alır.
C. Karacan - 28.5.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%48,29

  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8