Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
19.09.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
Düzce, Türkiye’de 5.’si oldu
AK PARTİ Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, 7 Haziran 2015 25’inci dönem milletvekilliği seçimlerinin resmi olmayan sonuçlarını açıkladı.
Gündem 2015.06.08 - 14:46:14

 

 
 
Keskin, “Düzce’miz gereken desteği vererek Türkiye beşincisi oldu” dedi.
7 Haziran 2015 genel seçimlerinin oy verme işlemlerinin tamamlanmasının ardından AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, resmi olmayan sonuçları, parti il binasında açıkladı. Milletvekilleri Faruk Özlü, Fevai Arslan ve Ayşe Keşir ile birlikte basın mensuplarının ve teşkilat üyelerinin karşısına çıkan İl Başkanı Keskin, “Şu an itibariyle 7 Haziran 2015 seçimlerinin resmi olmayan sonuçlarını almış bulunmaktayız. Düzce’de 253 bin oy kullanan vatandaşımızdan AK Partiyi tercih eden 131 bin 081’dir. CHP’yi 35 bin 240, MHP 34 Bin 442, Saadet Partisi 5 bin 880’dir. Resmi olmayan sonuçlara göre yüzde 59. 07 oranla Düzce üç milletvekilimizi meclise göndermiştir” dedi.
Seçim süreci boyunca AK Parti’ye destek olan teşkilat mensuplarına teşekkür eden AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, “Bu dava yolunda her şeyi veren kardeşlerimize, Genel Merkezimiz ve Başbakanımız adına şükranlarımızı arz ediyorum. Bu arada Düzce’miz Sayın Başbakanımıza gereken desteği vermiş ve Türkiye’de ilk beşin arasına girmiştir. Bundan sonra da bıkmadan, usanmadan gece gündüz çalışarak bu dava yolunda il başkanı olarak, milletvekilleri olarak, teşkilatlarımız, belediye başkanlarımız olarak memleketimize hizmet edeceğimizden kimsenin şüphesi olmasın” şeklinde konuştu.
 
DÜZCE SAS BİRİNCİ OLDU
AK Parti Düzce Sonuç Alım Sistemi (SAS) Türkiye genelinde birinci olduğunu belirten AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, “Teşkilat mensubu arkadaşlarımız ve SAS grubumuzun özverili çalışmaları ile Düzce’miz Türkiye genelinde yine birinci olmuştur. Bu anlamda Düzce AK Partimize en yüksek desteği vermiştir. Vermeye de devam ediyor. Bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın. Türkiye’deki seçim sonuçlarının açıklamasını Sayın Başbakanımız yapacaktır. İnşallah ondan sonra biz de açıklama yapacağız. Bu süreç boyunca kırdığımız, üzdüğümüz kardeşlerimiz olabilir, teşkilatımız olarak hepsinden özür diliyoruz. Basın mensubu arkadaşlarımızın da destekleri olmuştur. Haklarınızı helal edin” diye konuştu.
 
YENİ TÜRKİYE BOŞUNA SLOGAN DEĞİLDİR
AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, sözlerini şöyle tamamladı: “Seçim sürecinde olduğu gibi, bundan sonra da çalışmalarımız üstün gayretle devam edecektir. Seçimden sonra da beraberliğimiz devam edecektir. Yeni Türkiye boşuna bir slogan değildir. Türkiye büyümeye devam edecektir.”
AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin ardından da Düzce Milletvekilleri ile teşkilat mensuplarının tebriklerini kabul etti.
Haberi Yazdır
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8