Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
“İlk hedefimiz önümüzdeki seçim”
CHP Düzce İl Başkanı Müjgan Çakman, düzenlediği basın toplantısında seçim sonuçlarını değerlendirdi.
Gündem 2015.06.09 - 14:57:13
 
 
 Çakman, Türkiye genelinde oy oranını en fazla arttıran illerden bir tanesi olduklarını ve CHP’yi Düzce’de ikinci parti konumuna getirdiklerini kaydetti.
Çakman, yaptığı değerlendirmede şu ifadeleri kullandı: 
“Bildiğiniz üzere büyük bir seçimi hep birlikte geride bırakmış bulunuyoruz.
Öncelikle şunu söylemek istiyorum, Düzce Cumhuriyet Halk Partisi olarak, huzurlu bir seçim süreci yaşadık. Gerek adaylarımızla, gerek örgütümüzle, gerek üyelerimizle, hatta gönüllülerimizle birlikte, yüksek tempolu bir propaganda süreci geçirdik. Partimizin titizlikle hazırlamış olduğu seçim programını ve ilimizdeki sorunlarla ilgili yapılabilecek her şeyi, en yalın şekliyle tüm seçmenimize ulaştırmaya çalıştık. 
Bizler partimizin oluşturduğu güçlü projelerle sahaya indik. Sunduğumuz bu güçlü projelerle halkımızın güvenini kazanarak, yüzde 34 oranında oy arttırarak, partimizi Düzce’de 2. parti konumuna taşıdık. Gece gündüz demeden, partimizin tüm birimleri ile 3 adayımızın arkasında olduk.
İl merkezi ağırlıklı olmak üzere, ilçelerimizde, köylerimizde ve mahallelerimizde adaylarımızı tanıttık, yurttaşlarımızın sorunlarını dinleyip, tek tek çözümler sunduk. Bütün bunların ışığında gördük ki, sorunlarının çözümü noktasında halkımızın güvenini kazanarak Türkiye genelinde oy oranını en fazla arttıran illerden biri olmayı da başardık. 
Tüm bu seçim süreci boyunca öncelikli olarak bizleri güler yüzle ve samimiyetle karşılayan halkımıza, sahadan hiç ayrılmayan adaylarımıza, çalışmalarımızda desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen örgütümüze, üyelerimize ve tabi ki siz değerli basın emekçisi kardeşlerimize teşekkür ediyorum.
Son olarak belirtmek istiyorum ki Düzce’de 2. parti olma başarımızı, yeni bir başlangıç kabul ederek, çalışmalarımızı aralıksız sürdürüp, önümüzdeki ilk seçim sürecinde partimizi başarıya ulaştırmak en büyük hedefimiz olacaktır.”
 
 
Haberi Yazdır
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8