Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
16.07.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
Melen su parkı projesi bütçesi tamam
40 milyon TL’lik kredi talebine muhalefet red oyu verdi, oy çokluğu ile kabul edildi.
Çevre 2015.06.01 - 14:32:46

 

 

 

DÜZCEBelediye Meclisi'nin Haziran ayı ikinci toplantısından önemli kararlar çıktı. Düzce'nin ve Düzce Belediyesi'nin en önemli projeleri arasında yer alan Melen-Su Park Projesi için kredi talebi MHP’li üyelerin red oyuna rağmen, oy çokluğu ile onaylandı. Projenin bütçe ve uygulaması için Başkan Mehmet Keleş'e yetki verildi. Toplantıda ayrıca yolcu taşıma izni verilen 'servis araçları' için uygulama esaslarına yönelik olarak yönetmelik kabul edildi. Belediyenin 2015 yılı ilan, reklam ve tabela yönetmeliği meclis tarafından onaylandı.

 

Düzce Belediye Meclisi Haziran ayı 2. toplantısı Meclis Başkan Vekili Salih Keskinli başkanlığında toplandı. Başkan Mehmet Keleş'in Ankara'da Bakanlık görüşmeleri nedeniyle bulunamadığı toplantıda ağırlıklı olarak imar planı tadilat taleplerine ilişkin dosyalar ele alındı. Buna ilişkin görüşmeler imar komisyonu raporları üzerinden yapıldı.

Düzce'nin ve Düzce Belediyesi'nin en önemli projeleri arasında yer alan Melen Su Park Projesi meclisin gündemine geldi. Projenin bütçesi için İller Bankası'ndan kredi talebine ilişkin konu görüşmeye açıldı. Proje için Meclis üyelerine görsel sunum yapıldı. Ardından da Başkan Yardımcısı Ali Güney açıklama yaptı.

Yapılan oylama sonucunda da Melen Su Park Projesi için İller Bankası'ndan 40 Milyon liralık kredi talebi oylandı. MHP’li meclis üyeleri bedeli yüksek bularak red oyu verdi. Ancak talep oy çokluğu ile onaylandı. Bunun için de Belediye Başkanı Mehmet Keleş'e yetki verildi.

Bir süredir belediyenin gündeminde olan servis araçları yönetmeliği meclise getirildi. Belediye sınırları içinde belirlenen güzergâhlarda yolcu taşımaya yönelik servis araçları yönetmeliği meclis üyelerinin onayına sunuldu. Servis araçları uygulama esaslarına yönelik yönetmelik Mecliste kabul edildi.

Belediyenin 2015 yılına yönelik ilan, reklam ve tabela yönetmeliği de meclis tarafından onaylandı. Gelir tarifelerine yönelik yeni düzenlemenin görüşülmesi ise bir sonraki toplantıya ertelendi. İmar planı tadilat taleplerine ilişkin dosyalar da imar komisyonu görüşleri doğrultusunda görüşüldü.

Haberi Yazdır
Yorum Yazın

                                                           Yorumlar                                                            
DÜZCE MERKEZ PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAYI ÜMİT BÜYÜKBALBAK IN PROJELESİNDE BULUNAN MELEN ÇAYI PROJESİNİN HAYATA GEÇİRİLMESİNDEN DOLAYI DÜZCE BELEDİYESİNE TEŞEKKÜR EDER BAŞARILAR DİLERİM.PROJE KONUSUNDA YARDIMCI OLABİLECEGİMİZ BİR KONU OLURSADA BELEDİYEMİZİN EMRİNDEYİZ.DÜZCE HALKINA HAYIRLI UGURLU OLMASI DİLEKLER İMLE.
DÜZCE MERKEZ PARTİ MİLLETVEKİL ADAYI ÜMİT BÜYÜKBALBAK - 11.6.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%52,85

  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8