Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
Dܒde yeni öğrenci kayıtları başladı
2015-ÖSYS sonuçlarına göre lisans ve ön lisans programlarını kazanıp 2015-2016 Eğitim Öğretim Yılı’nda Düzce Üniversitesi’nde öğrenim görme hakkı elde eden öğrenciler için kayıt dönemi başladı.
Gündem 2015.08.03 - 14:19:03
 
 
 
 “Değer Üreten Üniversite” sloganıyla yola çıkan, girişimci, yenilikçi, öğrencilerinin sosyal ve kültürel gelişmelerine önem veren Düzce Üniversitesi, yüzde 99 doluluk oranıyla bu öğretim yılında da tercih edilen bir üniversite oldu.
2015-ÖSYS sonuçlarına göre Düzce Üniversitesi’ne yerleşen 3 bin 165 lisans ve 2 bin 897 ön lisans olmak üzere toplam 6 bin 62 yeni öğrenci için kayıt işlemleri 7 Ağustos 2015 tarihine kadar devam edecek.
Türkiye’nin çeşitli bölgelerinden Düzce’ye gelerek Düzce Üniversitesi’nde eğitim hakkı kazanan öğrenciler ve aileleri için bilgilendirme stantları kuruldu. Bilgilendirme stantlarında görev alan çalışanlar, öğrencilerin en kısa sürede kayıt işlemlerini tamamlaması için özverili bir şekilde çalışmalarına devam ediyor.
DÜ Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İlhan Genç ve Genel Sekreter Hasan Sadi Ateş, kayıt merkezini ziyaret ederek öğrenciler ve ailelerine hayırlı olsun dileklerini iletti ve çalışmalar hakkında bilgi aldı.
Kayıt merkezi ziyareti sonrasında konuşan DÜ Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, “Her şeyden önce tüm öğrencilerimize hoş geldiniz diyoruz. Sevgi dolu kollarımızla hepsini kucaklıyoruz. Burada geçirecekleri zamanı akademik bilginin ötesinde sosyal olanakları da paylaşacakları, üniversiteli gibi yaşayacakları, birbirlerini yakından tanıyacakları bir etkileşim ortamı olarak değerlendirsinler. Biz de üzerimize düşen ne varsa onlar için yapmaya çalışacağız. Tekrar hepsine hoş geldiniz diyoruz, hayırlı bir eğitim dönemi diliyoruz” dedi.
Bilgilendirme stantlarında, kayıt yaptıran öğrencilere barınma, ulaşım ve burs gibi konularda detaylı bilgiler veriliyor. Ayrıca tanıtım standında ve dinlenme yerlerinde öğrenciler ve aileleri tanıtım videomuzu izleyerek Üniversitemiz hakkında bilgi sahibi oluyor.
Özgürlükçü ve katılımcı yönetim anlayışıyla gelişen Türkiye’nin inşasında söz sahibi olan gençler yetiştirmeyi hedefleyen Düzce Üniversitesi, yeni öğrencilere eğitim-öğretim hayatlarında başarılar diledi.
Haberi Yazdır
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8