Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
Yeni ulaşım projesi değerlendirilecek
2015 yılının Şubat ayında İETT Genel Müdürlüğünden gelen ulaşım uzmanlarının da katılımıyla gerçekleşen incelemeler proje haline getirildi.
Gündem 2015.08.04 - 13:35:43
 
 
Yeni ulaşım projesinde Düzce'nin alternatif ulaşım olanakları ve var olan ulaşım akslarının daha elverişli hale getirilmesi değerlendirilecek.
Düzce'nin hızla büyüyen ve gelişen şehir kimliğiyle doğru orantılı olarak artan ulaşım sorunu için 2015 yılının Şubat ayında Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, başkanlığında Japonya'dan gelen Prof. Dr. Shigoru Kakumoto, Avusturya'dan gelen Ulaşım Uzmanı George Fuahshuber, İETT Genel Müdürlüğünden gelen Ulaşım Uzmanları Meryem Dilara Irmak, Esra Ergin, Başak Avcı ve Hümeyra Balta'yla Düzce'nin ulaşım sorununa çözüm aramak üzere masaya oturuldu.
Düzce'ye gelen heyet, bir hafta boyunca alternatif ulaşım olanakları ve var olan ulaşım akslarının daha elverişli hale getirilmesi için Düzce'de çeşitli incelemelerde bulundu.
İETT Genel Müdürlüğünden gelen heyet, gerçekleştirdikleri çalışmalar neticesinde ortaya çıkarttıkları proje taslağıyla yeniden Düzce'ye geliyor.
5 Ağustos Çarşamba günü Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş'in katılımıyla gerçekleşecek toplantıda Düzce'nin yeni ulaşım akslarını ve alternatif ulaşım olanaklarını içeren proje taslağı Başkan Keleş'e sunulacak.
Haberi Yazdır
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8