Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
24.09.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
Düzce’nin erguvan kır bahçesi açıldı
DÜZCE Belediyesi tarafından Kalıcı Konutlar 3. Bölgede inşası tamamlanan Erguvan Sosyal Tesisleri hafta sonu gerçekleştirilen toplu sünnet şöleni ile Düzcelilere kapılarını açtı.Daha önce ilk defa Düzce Belediyesi Personel İftarına ev sahipliği yapan Erguvan Sosyal Tesisleri, hafta sonu düzenlenen Toplu Sünnet Şöleni’nin ardından resmen açıldı.
Gündem 2015.09.07 - 14:49:00
 
 
 
Tesisin açılışına Valisi Ali Fidan, AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir ve Belediye Başkanı Mehmet Keleş başta olmak üzere, Emniyet Müdürü İsmail Hakkı Akyüz, AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, Müftü Selami Emen ve Türkiye Belediye Başkanları Birliği Yönetim Kurulu Üyeleri ile il protokolü üyeleri katıldı.
Vali Ali Fidan, sünnet olan 108 çocuğu ve ailelerini tebrik ederek “Bu kutlu güne ev sahipliği yapan, Düzce Belediyesi tarafından şehrimize kazandırılan bu güzide mekanın açılışını da böyle hayırlı bir olay eşliğinde gerçekleştirmekten mutluluk duyuyoruz. Memleketimize ve vatandaşlarımıza hayırlı uğurlu olsun” ifadelerini kullandı.
AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir de konuşmasına aileleri tebrik ederek başladı ve “Adını mor rengi ile Erguvan ağaçlarından alan bu güzel mekanda sizlerle birlikte olmamızı sağlayan Düzce Belediyesi nezdinde bu tesisin Düzcemize kazandırılmasında emeği geçen herkese teşekkür ederiz. Tesisin hemşerilerimize hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum” şeklinde konuştu.
Belediye Başkanı Mehmet Keleş, böyle kutlu bir günün aynı zamanda güzel bir sosyal tesis açılışına da vesile olmasından duyduğu memnuniyeti dile getirerek sünnet olan çocukları ve ailelerini tebrik etti.
Başkan Keleş, Erguvan Sosyal Tesislerinin Düzce’de önemli bir sosyal yaşam alanı ve park ihtiyacına çözüm getirdiğine dikkat çekti. Mekanda yapılan çalışmalar hakkında bilgi veren Başkan Keleş, “Erguvan Sosyal Tesisleri içerisinde kafeterya-restoran, geniş kır bahçesi, 2 süs havuzu, 500 araçlık otopark, 30 kişilik VIP salonu, içerisinde lavabosu da bulunan 40 metre genişliğinde gelin odası ve hanımlar lokali yer alıyor. 4 bin metrekare alanda yer alan Erguvan Sosyal Tesislerinin kapalı alan kapasitesi 200, açık alan kapasitesi ise bin 300 kişiliktir. 50 metre genişliğinde sahnesi bulunan Erguvan Sosyal Tesisleri'nde ses sistemi ve orkestra için de 30 metrelik bir alan daha yer alıyor. Çevre düzenlemesi çalışmaları kapsamında tesis, adını aldığı Erguvan Ağaçlarıyla süslendi. Tesise toplam 50 adet ağaç erguvan, 14 adet ise çalı erguvan dikildi. Ayrıca bin 200 adet mevsimlik çiçek dikimi de yapıldı. 2 bin 300 metre kare kesme çim döşendi, 345 metre küp toprak tesviye çalışması gerçekleştirildi. Zemine ise 490 metre bordür taş, 3 bin12 metre kare traverten, bin 100 metre kare ise küp taş döşendi. Park ve sosyal yaşam alanı niteliği taşıyan tesis aynı zamanda düğün, sünnet ve davet gibi geniş kapsamlı organizasyonlara da ev sahipliği yapacak şekilde düzenledi” dedi.
Konuşmaların ardından ise açılış töreni yemek ikramı, Kuran-ı Kerim Tilaveti ve kurdele kesimi ile sona erdi.
Haberi Yazdır
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8