Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
23.09.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
Konuralp meydanına turizm motifleri yerleştirilecek
Düzce Belediyesi tarafından Konuralp Meydanında başlatılan yenileme çalışmaları devam ediyor. Konuralp Meydanı ve Çarşı İçi Caddesini yerinde inceleyen Başkan Keleş, çalışmalar hakkında bilgi aldı.
Gündem 2015.09.15 - 17:31:24
 
 
 
Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, Konuralp’in turizm açısından gelişimine katkı sağlamak amacıyla devam eden yatırımları yakından takip ediyor. Çalışmalar kapsamında Eski Meydan ismiyle anılan Sosyal Tesisin önündeki alanın yeni görünümüne kavuşması sağlanacak.
Düzce Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Konuralp’te Eski Meydan olarak bilinen ve oldukça bakımsız haldeki alanı yenileme çalışmalarına başladı. Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş’in de yakından takip ettiği çalışmalarda yeni taşlarla döşenecek zemini kaldırma çalışmaları devam ediyor.
Meydan ve çevresinde yapılan çalışmaların tamamlanması ile Konuralp’in tarihi meydanı gerek turistik açıdan gerekse bölgede yaşayan vatandaşlar için bir yaşam alanı olmaya hazırlanıyor.
Meydanın devamında Akçakoca Caddesine kadar uzanan Çarşı İçi Caddesini de inceleyen Başkan Keleş, yolda devam eden Arnavut kaldırımı örme çalışmaları ve kaldırım taşlarının türleri hakkında bilgi aldı.
Arazi gezisinde Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş’e eşlik eden Başkan Yardımcısı Şemsettin Yenersoy, çalışmaların kapsama alanı ve kısa sürede tamamlanması konusunda Başkan Keleş’e detaylı bilgi verdi.
Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş de yerinde incelediği çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi aldı ve meydanın yapımı konusunda çeşitli talimatlarda bulundu. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri de devam eden düzenleme ve onarım çalışmalarının kısa sürede bitirileceğini belirtti.
Haberi Yazdır
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8