Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
Yığılca’dan Arslan’a büyük destek
1 Kasım 2015 seçimleri çalışmaları AK Partide son sürat devam ediyor. AK Parti Düzce Milletvekilleri 7 Haziran seçimlerinden daha fazla oy için seçmenlerle bir kez daha görüşüyor.
Gündem 2014.-1.0- - 14:50:46

 

 

AK Partide hedef, 7 Haziranda alınan yüzde 60,5 oy oranının üzerine çıkarak Düzce’nin en çok oy alan iller arasında yer almasını sağlamak. Bu hedef doğrultusunda AK Parti Düzce Milletvekilleri de çalışmalarını sürdürüyor.

 

AK PARTİ Düzce Milletvekili Fevai Arslan, Yığılca ilçesine giderek bir gününü ilçede geçirdi. AK Parti Yığılca teşkilatı ve vatandaşlar tarafından karşılanan Düzce Milletvekili Fevai Arslan, daha sonra İlçe Kaymakamı M. Furkan Sancaktutar’ı makamında ziyaret ederek Yığılca üzerinde görüş alışverişinde bulundu.

Ardından Yığılca’da ki ıslah çalışması yapılan dere hakkında Belediye Başkanı Muzaffer Yiğit ve İlçe Başkanı Kerem Yalçıner’den bilgi alan AK Parti Düzce Milletvekili Fevai Arslan, Yığılca’nın her yönüyle gelişen bir ilçe olma yolunda ilerlediğini kaydetti.

Bir gününü Yığılca ilçesine ayıran Milletvekili Arslan, esnafları tek tek gezerek, onlardan 7 Haziranda gösterdiklerini teveccühü yeniden göstermelerini istedi. AK Parti Düzce Milletvekili Fevai Arslan, “ Yığılca ilçemizin en önemli sorunu olan yol un yapımı devam ediyor. Yığılca ilçemizi alt yapısından üst yapısına kadar her yönüyle geliştirmek istiyoruz. Bunun için başkanlarımızla ile birlikte görüş alışverişlerimizi yapıyoruz. Yığılca bizi hiç üzmedi, biz de onları üzmeyeceğiz. 7 Haziran seçimlerinde aldığımızın oyun daha fazlasını istiyoruz. Çünkü tek başına AK Partinin hükümet kurmasını ve ülkenin gelişmesinin devamını istiyoruz. Koalisyon sürecini hepimiz takip ettik ancak bu muhalefet ile koalisyonun yapılamayacağını gördük. Biz, yine 13 yıldır yetkiyi aldığımız millete döndük. Sizlere güveniyoruz, siz de bize güvenin” ifadelerinde bulundu.

AK Parti Düzce Milletvekili Fevai Arslan’a Yığılca halkı da büyük destek verdi. 

 

Haberi Yazdır
Yorum Yazın

                                                           Yorumlar                                                            
sayın fevai arslan beye yığılcadan büyük destek olduğunu okuyorum...ne güzel ..sanırım yığılcadaki yapılan veya yapılacaklar ile ilgili..ama ben fevai beyin bunca yıllık vekilliğinde meclis kürsüsünden yemin etmesinin dışında konuşmasına hiç şahit olmadım..bırakın türkiye için düzce için bir önerge verdiğini görmedim duymadım..bilen varsa bizlerde bilgilenmek isteriz..mesela favai beyin köyünün üzerinden şerefiye mahallesi sarımeşe ..vakıftan KONURALP.teki hastahaneye giden varmı bilmiyorum..bir kez olsun o yolun rezilliğini..yollardaki oluşan çukurları allah aşkına bir görünüz veya favai beye bir gösteriniz..o yoldan hiç mi bir bürokrat..vali kaymakam özel idare müdürü geçmez..veya geçerde görmemezlikten gelir anlayamıyorum..bahsettiğim yol güzergahında konuralp.e hasta götürecek birine allah yardımcısı olsun..birkaç kilometrelik bir yol..öyle kilometrelerce de değil..zar zor hastaneye vardıklarını düşünelim..o milyarlarca harcanarak yapılan güzelim üniversite de kalite sıfır düzeyde...sıralamakla bitmeyecek olumsuzluklara fevai bey değildekim ilgilenecek..işsizlik had safhada istihdamı kim yaratacak...çilimli.ye yaptıkları cezaevinin de getirisini bir anlatıverse diyorum..
KÖYLÜ - 14.10.2015

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%44,58

  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8