Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
“Bize şans verin, pişman olmayacaksınız”
MİLLİYETÇİ Hareket Partisi (MHP) Milletvekili Adayı Osman Çakmak, 1 Kasım seçimleri öncesi işi sıkı tutuyor.
Siyaset 2017.-1.0- - 12:44:13
 
 
 
Çalınmadık kapı, sıkılmadık el bırakmamakta kararlı olan Çakmak, seçim gezilerini doludizgin sürdürüyor.
MHP birinci sıra milletvekili adayı Osman Çakmak, seçim çalışmaları kapsamında gündüz Kabalak Köyü’nde vatandaşlarla bir araya gelirken, akşam ise Çavuşlar, Beyciler, Karaca ile Şıralık Mahallelerinde halkla bütünleşti.
1 Kasım seçimlerinde MHP’ye en azından bir vekillik kazandırabilmek adına çalışmalarını sürdüren Çakmak, gittiği mahalle ve köylerde ilgi ile karşılanırken, bulunduğu bölgenin sorunlarına aşina olduğunu da birebir halkla paylaşıyor.
Halkla bir araya geldiği her an, başta Düzce olmak üzere il geneli için projelerinin hazır olduğunun altını çizen Çakmak, “Düzce’nin çocuğu, içinizden, sizden biriyim. Soluduğunuz havayı soluyan, içtiğiniz sudan içen abiniz, kardeşiniz, oğlunuzum. Derdinizle dertlenebilecek ilk isim benim” diyerek, halkla iç içe olduğunun mesajını veriyor.
Kalıplaşmış ve klişeleşmiş sorunların üstesinden gelebilecek, üzerine gidebilecek tek partinin MHP olduğuna dikkati çeken Çakmak, “Çözüm noktasında alt yapısı sağlam, her an, her durumda sizlerle birlikte olabilecek, ulaşılabilir vekil olma sözü veriyorum.  Sıra, önce Allah’ın izniyle artık bizimdir. Yapabileceklerimizi sizlerde çok iyi biliyorsunuz. Bu şansı bizlere verin, inanın pişman olmayacaksınız” dedi.
Düzce’nin kaybedeceği değil yılları saniyesinin kalmadığına dikkati çeken Çakmak, şöyle konuştu: “Komşu illerimizin durumu ortada. Muhalefet vekili çıkartmaları sayesinde aldıkları destek, yapılan yatırımlar hepsi ortada. Her dönem en büyük desteği vermesine karşın Düzce’mizin durumu da ortada.  Üvey evlat olmaktan da çıkmış durumdayız. Dış kapının mandalı pozisyonunda ‘nasılsa bizim’ mantığıyla bakılan, önemsenmeyen, bir il konumuna sokulduk. Bunu ortadan kaldıracağız. Düzce’nin Düzce olduğu dönemleri yeniden hayata geçireceğiz. Kentimizi sizlerin destekleriyle tarımda da, sanayide de, sosyal konularda da en iyi seviyeye getireceğiz. Şüpheniz olmasın.”
Seçim çalışmaları kapsamında kahve toplantılarında gösterilen ilgiden memnun olan Çakmak, gençlerin sorunlarına karşı duyarlı olduğunu da dile getirerek, genç kesimle ilgili çok önemli projelerinin olduğunun altını çizdi.
Haberi Yazdır
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8