Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
DÜZCE MİLLETVEKİLLERİ MECLİSTE FINDIK DAĞITTI
AK Parti Düzce Milletvekilleri Faruk Özlü, Fevai Arslan ve Ayşe Keşir, seçimin ardından 26. Dönem Parlamentosu’na kayıtlarını yaptırdı. Düzce Milletvekilleri, meclis çalışanlarına ve basın mensuplarına fındık ikram ettiler.
Siyaset 2013.-1.1- - 13:24:11

 

 

AK Parti Düzce Milletvekilleri Faruk Özlü, Fevai Arslan ve Ayşe Keşir, 26. Dönem Türkiye Büyük Millet Meclisine bir arada giderek kayıtlarını yaptırdı.

 

“SÖZÜMÜZÜ TUTACAĞIZ”

Kayıtların ardından konuşan Milletvekili Dr. Faruk Özlü, “Çok güzel bir sonuç oldu. Milletimiz sağduyulu davrandı. Tek başına iktidarı bize nasip etti. İnşallah önümüzdeki 4 yıllık süre içinde güzel icraatlarda bulunacağız. Hem Türkiye hem de Düzce için çok güzel projelerimiz var. Bunları takip edeceğiz. İnşallah 2019 yılında alnımızın akıyla milletimizin karşısına geçip, evet biz söz verdik ve bunları yerine getirdik diyeceğiz” dedi.

 

“GÜZEL GÜNLER OLACAK”

Milletvekili Fevai Arslan ise “Milletimizin sağduyusuna her zaman güvendik. Bu dönemde de bizi yanıltmadılar. Allah’a şükür ülkemiz, komşularımız ve ikili içinde olduğumuz ülkeler için de rahatlık oldu. İnşallah çok güzel günler olacak. Önümüzde çok güzel 4 yıl olacak. Ülkemiz ve bilhassa Düzce’miz için milletvekili arkadaşlarımızla birlikte elimizden gelen bütün gayreti göstereceğiz” diye konuştu.

 

“ÇOK İŞİMİZ VAR”

Milletvekili Ayşe Keşir’de “Hem partimiz adına hem de ülkemizin geleceğimiz adına son derece mutluyum. Çok işimiz var. Bu aynı zamanda büyük bir sorumluluk demektir. 1 Kasımdan sonra bizi tebrik edip, çok yoruldunuz dediler, ben de işimiz yeni başlıyor diye cevap verdim. Hem parlamento gündemi hem de şehrimizin gündemi yoğun. Şehrimiz ile ilgili verdiğimiz sözler verdik. Önümüzdeki 4 yılda yapmayı planladığımız hedeflerimiz var. Anayasa değişikliği ile ilgili yoğun bir temponun bizi beklediğini biliyoruz. Kadın milletvekillerimizle hem kadın alanında hem de yasama faaliyetlerinde kadın-erkek el ele demokrasinin devamından yanıyız. Memleketimize ve meclisimize hayırlı, uğurlu olsun” şeklinde konuştu.

AK Parti Düzce Milletvekilleri, Düzce’den getirdikleri fındıkları meclis çalışanlarına ve basın mensuplarına ikram ettiler.

Haberi Yazdır
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8