Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
15.10.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
ANKARA’DA DÜZCE RÜZGÂRI
AK PARTİ Genel Başkanı ve Başbakan Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu, 1 Kasım seçimlerinde üstün performans gösteren iller arasındaki Düzce’yi plaket yağmuruna tuttu. AK Parti Düzce Teşkilatı, gösterilen her ödülü kazanarak büyük bir başarıyı elde etti. AK Parti Düzce İl Başkanlığı 3 dalda plaket ve teşekkür belgesi aldı.
Siyaset 2018.-1.1- - 16:02:48

 

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, Kadın Kolları Başkanı Sebahat Uçar, Gençlik Kolları Başkanı Fazlı Koç, İl Genel Meclisi Başkanı Şinasi Akbulut, İl Belediye Meclis Başkanı Salih Keskinli, Düzce SKM Başkanı Şinasi Tuzluoğlu ve İl Genel Sekreteri Özgür Bergut, 105. İl Başkanları toplantısına katıldı. İl Başkanları toplantısında Düzce’nin ismi 4 defa anons edilerek büyük bir başarıya imza atıldı. AK Parti Düzce İl Başkanlığı 3 plaket ve bir teşekkür belgesi ile toplantıya damgasını vurdu. AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, Plaketleri ve teşekkür belgesini Başbakan Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’nun elinden alırken Düzce heyeti de başkanla birlikte yer aldı.

 

“DÜZCE’YE 4 ÖDÜL BİRDEN”

AK Parti Düzce İl Başkanlığının 1 Kasım seçimlerinde yeniden AK Partinin kalesi olduğunu göstermesi ve oy oranını çok daha yukarılara çekmesi Genel Merkezin gözünden kaçmadı. AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu, 105. Genişletilmiş İl Başkanları toplantısının ardından 1 Kasımda Türkiye genelinde yüzde 70 oy oranını geçerek en başarılı iller arasında olan Düzce’nin plaketini AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin’e verdi.

AK Parti Düzce İl Başkanlığının 1 Kasım seçimlerindeki diğer bir başarısı ise seçime giren tüm milletvekili adaylarının meclise girmesi oldu. AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu bir kez daha AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin’i sahneye davet ederek plaketi takdim etti.

AK Parti Düzce İl Başkanlığının üçüncü başarısı ise son 3 seçimde Türkiye birincisi olan Sonuç Alım Sistemi (SAS) ekibinin yeniden Türkiye birincisi olması oldu. Başbakan Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu, Düzce’yi bir kez daha onurlandırarak SAS ekibine teşekkür etti. SAS ekibinin Türkiye birincisi olmasından dolayı hazırlanan plaketi AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, Başbakanının elinden alırken Gençlik Kolları Başkanı Fazlı Koç da başkana eşlik etti.

 

“BAŞBAKAN’DAN KESKİN’E TEŞEKKÜR BELGESİ”

AK Parti Düzce İl Başkanlığı 1 Kasım seçimlerinde gösterdiği üstün performans ve başarıdan dolayı Başbakan Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu tarafından Teşekkür Belgesi ile ödüllendirildi.

Plaket töreninde Düzce’ye 3 plaket verilmesini ve teşekkür belgesinin AK Parti Düzce teşkilatları için çok büyük bir şeref ve onur olduğunu kaydeden AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, “ Tüm teşkilatlarımıza, Düzceli hemşehrilerimize minnettarız. Bize bu gururu yaşattılar. Biz de onlara layık olacak işler yapacağız. 3 dalda plaket almak Düzce’mize nasip oldu. İnşallah bundan sonra da başarımızı her alanda perçinleyeceğiz” ifadelerinde bulunarak sevincini Düzcelilerle paylaştı. 

Haberi Yazdır
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8