Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
KAYMAKAM VE BAŞKAN'LA BİR ARAYA GELDİLER
AKÇAKOCA Meslek Yüksekokulu Medya Topluluğu’nun organize ettiği söyleşiye İlçe Kaymakamı Mehmet Özer ve Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici konuşmacı olarak katıldı.
Eğitim 2018.-1.2- - 14:55:17

Program Medya Topluluğu Akademik Danışmanı Yrd. Doç. Dr. Arif Güngör’ün moderatörlüğünde gerçekleşti. Açılış konuşmasını Akçakoca Meslek Yüksekokulu Medya Topluluğu Akademik Danışmanı Yrd. Doç. Dr. Arif Güngör gerçekleştirdi ve Medya Topluluğu’nun gerçekleştirdiği çalışmalar hakkında kısaca bilgi verdi. “Gönül birliği güç birliği” sloganıyla hareket ettiklerini ve güzel sonuçlar aldıklarını vurgulayan Güngör, “Bu sene yine bu tür etkinlikler tekrar başlayacak, yalnız bu yıl  ‘G’leri artıralım. ‘Gönül Birliği, Güç Birliği, Güven Birliği, Gelecek Birliği’ işte bunların hepsini yapabiliyorsak, gelecek bizimdir diye düşünüyorum. O yüzden bu etkinlikler çerçevesinde Sayın Kaymakamıma ve Sayın Belediye Başkanıma bugün bizlerle oldukları için teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Üniversiteli öğrencilerle gerçekleşen söyleşinin konuğu olan Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici gerçekleştirdiği konuşmasında şu sözlere yer verdi: “Üniversitemizle her zaman bir bağımız var, yöneticilerimizle sürekli iletişim içerisindeyiz. Üniversitemizden gelen talepleri eksiksiz yerine getirmeye çalışıyoruz. Tabi sosyal ihtiyaçlar hiçbir zaman bitmiyor, benim üniversiteli arkadaşlarımıza bakış açım şu;  hesap yaparken bazen öğrencilere ekonomik girdi olarak bakılıyor, şunu açık yüreklilikle söylüyorum; ben kesinlikle ekonomik girdi olarak bakmıyorum sizlere, kardeşlerime. Şöyle bakmak lazım, burada en iyi şekilde eğitim hayatınızı tamamlayıp bir hemşeri duygusu içerisinde sizleri Akçakocalı olarak gönderirsek belki devlette, belki özelde önemli yerlere geldiğinizde Akçakoca’yı vatanı olarak bildiğinde işte asıl kazanç o zaman başlayacak Akçakoca açısından. Siz Akçakoca’nın en önemli değerlerisiniz, buradan sizleri memleketi olarak uğurlarsak kendimizi şanslı hissedeceğiz” diye belirtti.

Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici’nin konuşmasının ardından İlçe Kaymakamı Mehmet Özer söz aldı ve konuşmasında çok anlamlı iki şiir okudu. Özer, geçmişte kamuya işi düşen vatandaşın durumu ile bugün kamuya işi düşen vatandaşın arasındaki farkın büyüklüğüne dikkat çekti ve konuşmasında şu sözlere değindi: “Belediye Başkanı arkadaşımız Cüneyt Yemenici sizin karşınıza seçilmiş bir iradeyle geldi. İlçenin temsilcisi olarak 2014 - 2019 yılları arasında ilçenin mahalli müşterek ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla seçildi ve seçildiği günden bu tarafa da faaliyetlerini icra ediyor. Ben de 1 Ağustos itibariyle göreve başladım. Ben de şuan etrafa bakıyorum, üniversite ne yapıyor, belediye ne yapıyor, diğer kurumlar ne yapıyor diye inceliyor, neler yapılmış, neler yapılacak bunları gözlemliyorum” diye konuştu.

Gerçekleşen konuşmaların ardından, İlçe Kaymakamı Mehmet Özer ve Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici öğrencilerden gelen soruları cevapladılar, karşılıklı bilgi alışverişinde bulundular ve öğrencilerden gelen talepleri, önerileri aldılar. 

Akçakoca Meslek Yüksekokulu Konferans salonunda gerçekleşen söyleyişi sonrası, İlçe Kaymakamı Mehmet Özer’e ve Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici’ye Teşekkür belgesi ve çiçek takdiminde bulunuldu.  

Haberi Yazdır
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8