Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
24.05.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
Kariyer sohbetlerinin konuğu Hasan Yıldız
DÜZCE Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı’nın düzenlediği “Kariyer Sohbetleri” konulu seminer, TRT’nin sevilen yarışma programı Kripteks’in Yapımcı ve Yönetmeni, Yıldızlar Tanıtım Organizasyonu’nun Kurucu Genel Müdürü Hasan Yıldız’ın katılımıyla gerçekleştirildi.
Eğitim 2024.-1.2- - 14:50:44

 

Cumhuriyet Konferans Salonu’nda düzenlenen etkinlik, Hasan Yıldız’ı tanıtan video gösterimiyle başladı. Sosyal hayatta, özel hayatta ve iş başvurularında ses tonunu iyi ve etkili kullanmanın önemine değinen Hasan Yıldız, ses tonunu etkili kullanamadığınız zamanlarda beden dilini etkin bir şekilde kullanmamız gerektiğinin altını çizdi.

İş görüşmelerinde ve konuşmalarda insanların göz teması kurmasının faydalı olacağını sözlerine ekleyen Hasan Yıldız, öğrencilere sürekli kendilerini yenilemelerini ve geliştirmelerini tavsiye etti.

Başarının temelinde her zaman iyi insan olmanın yattığını söyleyen Hasan Yıldız, “Özel sektör, devlet kurumu, hangi iş alanında çalışıyor olursak olalım, egolu olmamamız gerekiyor. İnsanlar, nerden geldiğini unutmasın” şeklinde konuştu.

En iyi yatırımın insanın kendine yaptığı yatırım olduğunu ifade eden Hasan Yıldız, aranan insan olabilmek için İngilizce’nin yanında Çince öğrenmenin gerekliliğine vurgu yaptı.

Kadına şiddete hayır sloganlı kısa film gösterimiyle devam eden etkinlikte, “Parayı çok zor kazanıyoruz. Parayı harcayarak kazanacaksınız” diyen Hasan Yıldız, “Başınızı yastığa koyduğunuz zaman o günü sorgulamalı,  kendinizi geliştirmek için bir şey yapıp yapmadığınızı düşünmelisiniz. Her zaman büyük düşünmelisiniz. Küçük insanlardan büyük fikirler çıkabilir” diyerek konuşmasını sonlandırdı.

Program, Hasan Yıldız’a teşekkür belgesinin takdim edilmesi ve “Kadına Şiddete Hayır” pankartının da açıldığı toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

Haberi Yazdır
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8