Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
17.09.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
BAŞKAN PROJELERİNİ ANLATTI
Gündem 2016.12.05 - 11:38:17

DÜZCE Belediye Başkanı Mehmet Keleş bugün STK temsilcileri ile Erguvan sosyal tesislerin de bir araya geldi. Keleş projelerini anlattı, STK’lardan destek istedi, yapılan hizmetlerin eleştirilmesine ise sitem etti.

Belediye Başkanı Mehmet Keleş, yemekli toplantıda STK temsilcileri ile bir araya geldi. Başkan Keleş konuşmasına, zaman zaman sivil toplum kurumlarına yapılan işlerle ilgili bilgi vermeyi ihmal ettiğini söyleyerek başlarken, “geç kaldık özür diliyoruz” dedi.

Keleş, “Muhtarlarımızla zaman zaman bir araya geliyoruz. MÜSİAD ile zaman zaman bir araya geliyoruz. Ziraat odası ile zaman zaman bir araya geliyoruz. Esnaf odaları ile de hepsiyle birlikte olmasa bile zaman zaman bir araya geliyoruz. Her şekilde beraberiz ama özellikle bizim iş ve işlemlerimizle ilgili veya işlerimizle alakalı konularla alakalı topluca sizleri bir araya getirme fırsatımız olmadı. Bir de itirafta bulunmak gerekirse şahsım adına ve düzce Belediyesi adına bazı spekülasyonların da çoğalması bizim bu toplantıyı da bir anlamda mecbur etti” şeklinde konuştu.

Belediyenin projeleri arasında önem verdiğini söylediği ve STK’ların fikrini almak istediğini belirttiği mega projeleri anlatan Keleş, 3 sene içinde bu projelerin büyük kısmını bitireceğini ifade etti. Tahta üzerinde Düzce haritası çizen Keleş, Melen Su Park projesinden söz etti, 15 milyon TL’lik bir yaşam alanı oluşturulacağını söyledi.

Film platosu ve fuar kongre merkezinden söz eden Keleş, fuar merkezi için Türkiye’nin önemli iş adamları ile görüşüldüğünü söyledi. Keleş, eski sanayi kentsel dönüşüm projesini anlatırken 5 yıldızlı otelin içinde olduğu muhteşem bir proje olduğunun altını çizdi.

Belediyenin önümüzdeki günlerde hayata geçirilecek projelerini de anlatan Başkan Keleş, projeler için STK temsilcilerinden destek istedi.

Haberi Yazdır
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8