Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
DAGEM MÜDÜRÜ'NE ÖZEL DAVET
Arıcılık Araştırma, Geliştirme ve Uygulama Merkezi (DAGEM) Müdürü Yrd. Doç. Dr. Meral Kekeçoğlu, “Sıra Dışı Kadınlar” paneline konuşmacı olarak katıldı.
Gündem 2016.12.08 - 13:45:31

EKONOMİ Bakanlığı’nın katkılarıyla Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) ve Ege İhracatçı Birlikleri (EİB) ev sahipliğinde düzenlenen “Türkiye İnovasyon Haftası İzmir 2016” etkinlikleri kapsamında, Düzce Üniversitesi Arıcılık Araştırma, Geliştirme ve Uygulama Merkezi Müdürü Yrd. Doç. Dr. Meral Kekeçoğlu, Türkiye’nin en sıra dışı üç kadınından biri seçilerek “Sıra Dışı Kadınlar” paneline konuşmacı olarak katıldı.

İnovasyon kavramını Anadolu’ya yaymak amacıyla düzenlenen etkinliklerin açılışına; Ekonomi Bakanı Mustafa Elitaş, İzmir Valisi Mustafa Toprak, TİM Başkanı Mehmet Büyükekşi, Ege İhracatçılar Birlikleri Koordinatör Başkanı Sabri Ünlütürk, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, üniversite rektörleri, kamu kurum ve kuruluşları ile sivil toplum kuruluşlarının yöneticileri ve çok sayıda sektör temsilcisi katıldı.

Gençleri, sanatçıları, iş dünyası temsilcilerini ve akademisyenleri bir araya getiren Türkiye İnovasyon Haftası etkinlikleri kapsamında, inovatif çalışmalarıyla öne çıkan yerli ve yabancı 44 konuşmacının başarılarının anlatıldığı çeşitli paneller düzenlendi. Kazandığı Avrupa Girişimcilik Ödülüne yönelik çalışmalarla Düzce Üniversitesi’nin adını dünyaya duyuran Arıcılık Araştırma, Geliştirme ve Uygulama Merkezi (DAGEM) Müdürü Yrd. Doç. Dr. Meral Kekeçoğlu, “Sıra Dışı Kadınlar” paneline konuşmacı olarak katıldı.

Yaptığı bilimsel çalışmalar, girişimler ve etkinliklerle Türkiye’nin sıra dışı kadını seçilen, hem Düzce Üniversitesi’ni hem de ilimizi temsil eden Yrd. Doç. Dr. Kekeçoğlu panele davet edilerek bir başarıya daha imza attı. Sıra Dışı Kadınlar paneline DAGEM Müdürü Yrd. Doç. Dr. Meral Kekeçoğlu’nun yanı sıra Bilkent Üniversitesi Sinirbilim programından Dr. Ayça Arslan Ergül ve Kızlar Sahada projesinin kurucusu Melis Abacıoğlu Sezener de katıldı. Türkiye’nin en sıra dışı üç kadını seçilen Yrd. Doç. Dr. Meral Kekeçoğlu, Dr. Ayça Arslan Ergül ve Melis Abacıoğlu Sezener, panelde projelerini ve başarılarını paylaşarak katılımcılara ilham kaynağı oldular.

Türkiye İnovasyon Haftası İzmir etkinliklerinde; Sıra Dışı Kadınlar panelinin yanı sıra, İnovasyonun Sınırsızlık Masalı, Globalde İz Bırakan Türkler, Çevrenin Sesine İnovasyonla Ses Ver, Pazarlama ve Markalaşma, Çocuğun Hayal Gücü İnovasyonun Gerçek Gücü, Tasarımı Markalaştıranlar, Girişimcinin Şifreleri ve Globalleşen Türk Mutfağı gibi birçok panel gerçekleştirildi.

İnovasyon, markalaşma ve pazarlama gibi konularda panel ve konferansların gerçekleştirildiği organizasyonda inovasyon, her yönüyle anlatıldı. Organizasyona katılan dünyaca ünlü birçok isim, bilgi ve deneyimlerini inovasyon meraklıları ile paylaştı.

Haberi Yazdır
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8