Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
20.05.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
DÜZCE ÜNİVERSİTESİ BÜYÜYOR
Düzce Üniversitesi’ne; 3 bin 397 lisans, 3 bin 44 ön lisans ve 250 özel yetenek sınavı olmak üzere toplam 6 bin 691 yeni öğrenci kontenjanı ayrıldı.
Eğitim 2016.-0.6- - 10:43:36

“DEĞER Üreten Üniversite” sloganıyla yola çıkan; erdemli bilim, meslek, sanat insanları ve liderler yetiştirme misyonuyla eğitim-öğretim faaliyetlerine devam eden ve  “Öğrencilerimiz varlık sebebimizdir”  temel hizmet prensibiyle hareket eden Düzce Üniversitesi’ne, 2016-2017 Eğitim-Öğretim Yılı için 6 bin 691 yeni öğrenci geliyor.

2015-2016 Eğitim-Öğretim Yılı’nda lisans ve ön lisans bölümlerinde yüzde 99 doluluk oranına sahip olan ve her yıl artan öğrenci kontenjanlarıyla tercih edilen üniversite olma yolunda hızla ilerleyen Düzce Üniversitesi’ne; 3 bin 397 lisans, 3 bin 44 ön lisans ve 250 özel yetenek sınavı olmak üzere toplam 6 bin 691 yeni öğrenci kontenjanı ayrıldı.

Teknolojik alt yapısını sürekli geliştiren, öğrenci odaklı eğitimi, genç, dinamik, güçlü bir üniversite anlayışı ile hızla büyüyen ve 10. kuruluş yıldönümünü kutlayan Düzce Üniversitesi; yeni değerlerini bünyesine katacak olmanın heyecanını yaşıyor.

25 bini aşkın öğrencisi bulunan ve 2019-2020 yıllarında 40 bin öğrenci sayısına ulaşması beklenen Düzce Üniversitesi, şehir-üniversite bütünleşmesi ve Düzce’nin bir üniversite şehri olması için önemli sosyal, kültürel ve bilimsel çalışmalar gerçekleştiriyor.

Düzce Üniversitesi’nden yapılan açıklamada, “Ülkelerin gelişmesinde ve kalkınmasında eğitimin çok önemli bir yerinin olduğunu düşünüyor, tüm üniversite adaylarına başarılar diliyoruz” denildi. 

Haberi Yazdır
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8