Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
23.09.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
Özlü: Darbe girişimi değil, büyük bir terör saldırısı
Gündem 2016.07.16 - 11:35:46

 

 

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, darbe kalkışmasına ilişkin değerlendirmede bulundu. Yaşananları demokrasi tarihine çalınmış kara bir leke olarak nitelendiren Özlü, “Birtakım bombalama sesleri duyuyoruz. Olayı toplu bir terör olayı olarak değerlendirmek gerekiyor. Darbe girişiminden ziyade, büyük bir terör saldırısı demek daha doğru olur” ifadelerini kullandı.

Özlü, TRT’nin ardından CNN TÜRK’ün darbeye kalkışanlar tarafından kontrol altına alınma girişimine yönelik “Bir grup asker geliyor bir medya grubunu işgal ediyor. Bunun önlenebilir bir durum olması gerekirdi” değerlendirmesinde bulundu.

Muhalefet liderlerinin sağduyulu tutumları hakkında düşüncelerini paylaşan Özlü, “Muhalefet kanadının tavrı sevindiricidir. Demokrasi karşıtı bir hareketin söz konusu olduğu gelişmelerde partilerimizin topyekûn bir arada olması, demokrasimizin olgunluk seviyesini gösteriyor” ifadelerini kullandı.

Bakan Özlü, Twitter’dan yaptığı açıklamada ise “Milletin iradesi emanetimizdir. Emaneti sonuna kadar savunacağız. Millet iradesi esastır Türkiye hiçbir vesayete teslim olmayacaktır”dedi.

Haberi Yazdır
Yorum Yazın

                                                           Yorumlar                                                            
siyaset yapmayı bırak kardeşim boş boş konuşma.. ayrışa ayrışa bu noktaya geldik herkes açıklamasına konuşmasına dikkat etmeli.. olayın vahametini anlayın.. a partisi b partisi yok şöyle yok böyle bırakın bu işleri artık milletin vatanın bekası önemli!!
vatansever - 18.7.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%46,34

Merhaba Ahali__ Darbeyi halk önledi. Halk darbeyi önlemek icin kendini tanklarin önüne atmistir. Halk ayni zamanda tanklarin üzerine cikmistir. Türk halkimi kutlarim, tebrik ederim. Darbe tesebbüsü oldugu gece, darbeyi önlemek icin kendini tanklarin önüne barikat olarak koyan bir akp li bakan göremedim. Gören varsa lütfen ziyaretci defterine yazsin. Yasasim Mustafa Kemal`in cesur Halki. Yasasin yüce Türk milleti!. Lanet olsun darbelere ve darbecilere!
Mamut Öztilki - 18.7.2016

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%49,04

  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8