Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
19.09.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
VALİ ALİ FİDAN, DÜZCE’YE VEDA ETTİ
Valilik konutunda yapılan törene il protokolü ve çalışma arkadaşları katıldı.
Gündem 2016.08.29 - 14:34:00

Milli Savunma Bakanlığında Müsteşarlık görevine atanan Vali Ali Fidan, Düzce’den ayrıldı.

Valilik konutunda yapılan törene il protokolüne ve çalışma arkadaşları katıldı. Fidan, “Hakkınızı helal edin, Allah’a emanet olun” diyerek başladığı veda konuşmasında “Vedalar tabi ki zor. Düzce’de 1,5 yılda severek gururla görev yaptım. Düzce’de vali olarak görev yapmanın onurunu yaşadım. Bana bu süreçte destek olan herkese teşekkür ediyorum. Bana haklarını helal etsinler. Şimdi görev olarak ayrılıyorum ama Düzce’yi hiçbir zaman unutmayacağım. Hep görüşeceğiz. Allah’a ısmarladık diyorum. Güzel günler geçti. Bütün kesimlere mesai arkadaşlarımıza basınımıza milletvekillerimize sivil toplum kuruluşlarımıza belediye başkanlarımıza teşekkür ediyorum. Benim için güzel bir tecrübe oldu. Vatandaşlarımızın güzel tepkileri ile geçti. Güzel anıları ile ayrılıyoruz. Düzce’ye geldiğimde de memleketim olarak geldim. Görev yaptığım her yerde Düzce ile bağlantım kesilmeyecek” dedi.

Törenin ardından Vali Yardımcısı Hasan Bağcı tarafından kendisine Türk bayrağı hediye edilen Fidan, bayrağı öperek teslim aldı. Fidan, kent merkezinde oluşturulan konvoyun ardından Düzce'den ayrıldı.

Vali Fidan’ın resmi internet sitesindeki veda mesajı da şu şekilde:

“İlimizde 09.03.2015 tarihinde başladığım ve büyük bir onurla sürdürdüğüm, meslek hayatımın en güzel günlerini geçirmiş olduğum Düzce Valiliği görevimden, 26.08.2016 tarihinde Milli Savunma Bakanlığı Müsteşarlığına atanmam dolayısıyla ayrılıyorum.

17 ayı aşkın bir süredir büyük bir onur ve gururla yürüttüğüm Düzce Valiliği görevimde, “Halka Hizmet Hakka Hizmettir” şiarıyla, çözüm odaklı, adalet, hoşgörü, eşitlik, tarafsızlık ve şeffaflık ilkelerine bağlı kalarak Düzce’ye ve Düzceli hemşerilerime en güzel şekilde hizmet etmenin çaba ve gayreti içerisinde oldum.

Kamu hizmetlerinin vatandaşa etkin ve verimli sunulması amacıyla çalışma arkadaşlarımla birlikte uyumlu ve özverili bir biçimde, ekip ruhu içinde ve mesai mefhumu gözetmeden çalışmanın gayreti içerisinde olduk. İlimizin; başta eğitim, sağlık, turizm, spor, altyapı, çevre ve güvenlik olmak üzere her alanda daha iyi bir noktaya gelmesi hususunda önemli mesafeler kat ettik.

Görev sürem içerisinde toplumun her kesimiyle iletişim halinde bulunmaya, Devletimizin gülen yüzü, şefkat eli olmaya azami gayret gösterdim. Hem bayramlarımızın coşkusunu, hem şehitlerimizin acısını siz değerli Düzcelilerle birlikte paylaştık.

Bu vesileyle şahsıma Düzce’mize Vali olarak hizmet etme imkânını veren başta Sayın Cumhurbaşkanımız, Sayın Başbakanımız ve Sayın İçişleri Bakanımız olmak üzere, Saygıdeğer Bakanlarımıza ve tüm devlet büyüklerimize şükranlarımı sunuyorum.

Düzce’de görev yaptığım süre içerisinde birlikte çalıştığım, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Sayın Faruk Özlü’ye, milletvekillerimize, yargı mensuplarımıza, Üniversitemize, vali yardımcısı ve kaymakamlarımıza, belediye başkanlarımıza, il genel meclisi üyelerimize, kamu kurum ve kuruluşlarımızın amir ve her düzeydeki personeline, güvenlik güçlerimize, meslek odalarımıza, sivil toplum kuruluşlarımıza, siyasi parti teşkilatlarımıza, muhtarlarımıza, basın mensuplarımıza ve tüm Düzceli hemşehrilerime çalışmaları ve destekleri için yürekten teşekkür ediyorum.

Güzel vatanımızın  “Yükselen Yıldızı” Düzce’de Vali olarak görev yapmanın mutluluğunu, sevincini ve gururunu ailemle birlikte her zaman şerefle taşıyacağız. Düzce’yi ve Düzcelileri hiçbir zaman unutmayacağız. Giderken aklımızda ve kalbimizde unutulmaz anılar götürüyoruz.

Bu duygularla, tüm Düzce’li hemşehrilerime arz-ı veda ederken, herkesten hakkını helal etmesini diliyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”

Haberi Yazdır
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8