Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
24.05.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
DÜZCE ÜNİVERSİTESİ YENİ EĞİTİM DÖNEMİNE BAŞLIYOR
Düzce Üniversitesi, kontenjanlarının tamamına yakınını doldurarak tercih edilen üniversiteler arasındaki yerini aldı.
Eğitim 2016.09.24 - 13:24:06

KURULDUĞU 2006 yılından bugüne nitelikli eğitimi, donanımlı akademik kadrosu ve başarılı bilimsel çalışmalarıyla hızla büyüyen Düzce Üniversitesi, 2016-2017 Eğitim-Öğretim Yılı’na başlamanın heyecanını yaşıyor.

Yeni öğretim döneminde 7 bine yakın öğrenciyi bünyesine katan Düzce Üniversitesi; lisans, ön lisans ve lisansüstü programlarda eğitim görecek yaklaşık 30 bin öğrencisiyle eğitim-öğretim faaliyetlerine 26 Eylül 2016 tarihinde başlıyor.

12 fakültesi, 3 yüksekokulu, 10 meslek yüksekokulu, birçok araştırma ve uygulama merkeziyle akademik faaliyetlerine devam eden Düzce Üniversitesi, kontenjanlarının tamamına yakınını doldurarak tercih edilen üniversiteler arasındaki yerini aldı.

Lisans programlarında 15 bin, ön lisans programlarında 12 bin, lisansüstü programlarında ise 3 bine yakın öğrencisi bulunan Düzce Üniversitesi, bilimsel, kültürel ve ekonomik açılardan şehrimize önemli bir dinamizm kazandırıyor.

Teknolojik alt yapısını sürekli geliştiren, öğrenci odaklı eğitimi, genç, dinamik, güçlü bir üniversite anlayışı ile hızla büyüyen ve 10. kuruluş yıldönümünü kutlayan Düzce Üniversitesi, günün ve zamanın ihtiyaçlarına uygun yeni açılan bölümleriyle şehrimize, bölgemize ve ülkemize hizmet edecek nesiller yetiştirmeye devam ediyor.

Düzce Üniversitesi olarak, 2016-2017 Eğitim-Öğretim Yılı’nın ülkemiz için hayırlı olmasını diliyor, tüm eğitim mensupları ve öğrencilerin başarılı bir eğitim dönemi geçirmelerini temenni ediyoruz.

Haberi Yazdır
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8