Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
ENGELLİ VATANDAŞA YARDIM ELİ
Çatısı olmayan taş evde oturan engelli vatandaşa yardım eli uzatıldı. Yapılan yeni ev törenle teslim edildi.
Gündem 2010.-1.2- - 14:40:12

Düzce'nin Akçakoca ilçesinde yıkılma tehlikesi bulanan taş evde oturan engelli vatandaşın yardımına, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in eşi Nevin Gökçek yetişti. Yıkılmak üzere olan evin yanına yeni bir ev yapıldı.

 

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in eşi Sosyal Hizmetler Eğitim ve Yardım Vakfı Onursal Başkanı Nevin Gökçek, Akçakoca ilçesi Fakıllı Köyünde yaptığı ziyaret sırasında konuşma engelli İbrahim Posuk'un yıkılmak üzere olan taş evde oturduğunu gördü ve gence bir ev yapılmasının sözünü verdi. Kaymakamlık, Belediye ve Nevin Gökçek'in desteği ile İbrahim Posuk’a yeni bir ev yaptırdı ve evin içi de yeni eşyalarla donatıldı.

 

GENCE EVİ TESLİM EDİLDİ

Yeni ev, İbrahim Posuk'a törenle teslim edildi. Törene Sosyal Hizmetler Eğitim ve Yardım Vakfı Onursal Başkanı Nevin Gökçek, İlçe Kaymakamı Mehmet Özer, Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici ve davetliler katıldı.

Evin beton zeminini hazırlayan İlçe Kaymakamlığına ve çeşitli tedarikleri sağlayan iş makinesi, alt yapı, yol ve satıh kaplama işlerini yürüten Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici’ye de özellikle teşekkür eden Nevin Gökçek, Vakıf ile beraber evin yapımına katkı veren Ankaralı hayırseverlere de teşekkürlerini iletti.

Nevin Gökçek, engelli genç İbrahim Posuk’u yanına çağırarak, “Evin ardından bir eş istiyor musun?”diye sordu. Posuk ise kafasını sallayarak “evet” cevabını verdi.

İlçe Kaymakamı Mehmet Özer de, emek ve katkı veren tüm hayırseverlere teşekkür etti.

Nevin Gökçek’in “Sırada kardeşimizin evlendirilmesi var” sözlerine karşılık, Başkan Cüneyt Yemenici “Düğün masraflarının tamamını belediye olarak biz karşılama sözü veriyoruz” dedi. Konuşmaların ardından devir teslim töreni ve kurdele kesimine geçildi. Birlikte kesilen kurdelenin ardından ev gezildi.

Haberi Yazdır
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8