Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
AK PARTİ TEŞKİLATI HEDEFE KİLİTLENDİ
Teşkilata seslenen Bakan Faruk Özlü, "Düzce'nin Türkiye birincisi olmasını istiyoruz. Bunu yaparsak yatırımlar iki kat artacak" dedi.
Siyaset 2017.03.27 - 17:19:42

AK Parti Düzce İl Başkanlığı 16 Nisan Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi Halk Oylaması Sandık Görevlileri Toplantısı Pelemir Otelde yoğun bir katılımla gerçekleştirildi.

AK Parti Düzce Sandık Görevlileri Eğitim toplantısına Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Dr. Faruk Özlü, Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, İl Başkanı Hikmet Keskin, Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, ilçe ve belde Belediye Başkanları, teşkilat başkanları, tüm AK Kadrolar ve sandık görevlileri katıldı.

 

ÖZLÜ: DÜZCE’NİN HER SORUNUNU TAKİP EDİYORUZ

Toplantıda konuşan AK Parti Düzce Milletvekili, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Dr. Faruk Özlü, “Zaman zaman tartışmalarda izliyorum.‘Bir tek adama bu kadar yetki fazla değil mi?’ diyorlar. Büyük devlet adamlarının büyük yetkileri olur. Amacınız büyük devlet adamı olmak değilse küçük yetkilerle uğraşırsınız. Amerika başkanındaki yetkiler başkana çok mu geliyor? Bu söylemler büyük devlet olmak istemeyenlerin söylemleridir. Bunlar boş laflar” dedi.

Özlü sözlerini şöyle sürdürdü: “ Bu paketin bir maddesi bile insanları ikna etmeye yeterli. Biz büyük, güçlü Türkiye istiyoruz. Hem ülkenin hem insanların buna ihtiyacı var. Bir de Düzce'nin Türkiye birincisi olmasını istiyoruz. Düzce'nin birinci olma potansiyeli var. Amacımız Türkiye'nin gündemine taşınmak. Bunu yaparsak yatırımlar iki kat artacak. Dünyanın güçlü bir Türkiye'ye ihtiyacı var. Bakın Düzce'de son zamanlara bakın. Ben milletvekili aday adayı olduğumda söylenen 5 konu vardı şimdi onların hiçbiri yok. Düzce'nin her sorununu takip ediyoruz. Yakın bir zamanda zaten bunu fark edeceksiniz” diye konuştu.

 

KEŞİR: HER YIL KRİZLERLE UĞRAŞTIK

Toplantıda konuşan AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir ise “Bu benim 11. seçimim. 15 yıldır her sene en az 1-2 krizle uğraştık. Sayın cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan çok iyi bir kriz yöneticisi. Halkından gücünü alan lider gitti bir buçuk milyonla miting yaptı tık diye kesildi Gezi olayları. Milyonlardan çekindiler. Biz hükümeti güçlendirmek istiyoruz. Kimse seçilmiş hükümete darbe yapmaya teşebbüs etmesin istiyoruz. Sandığı boş bıraktığımız an koşturmalarımızın hiçbir önemi yok. Bu salonu dolduran sandık temsilcilerimizin sandığı namusu gibi koruyacaklarını biliyorum” şeklinde konuştu.

 

KELEŞ: KESKİN’E TEŞEKKÜR EDİYORUM

Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş ise salonun tamamen dolu olmasının teşkilatın iri ve diri olduğunun göstergesi olduğunu kaydederek, “Siyasi yaşamımız AK Parti ile başladı. Birçok il ve ilçe başkanlarımız var, birçok görevli arkadaşımız var. Allah razı olsun İl Başkanımız Hikmet Keskin, teşkilatlarda görev alan tüm arkadaşları sahaya dökebilmiş bir arkadaşımız. Bütün nifak tohumlarını bir kenara bırakıp tüm arkadaşları bir çatı altında toplamayı başararak tek bir hedefe kitlenmesini sağladığından dolayı teşekkür ediyorum” ifadelerinde bulundu.

 

KESKİN: SAFLARIMIZI SIKLAŞTIRDIK

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin ise “ 16 Nisan günü de bu güzel çalışmaların sonucunda ülkemiz yeni bir sürece daha girecek. Biz de bunun için Düzce teşkilatı olarak canla başla gayret gösteriyoruz. Bu dönem bakanımızla güçlü bir siyasi irade oluştu. Biz de teşkilat olarak layık olmaya çalışıyoruz. Yaptığımız çalışmaların sonucunda 7 Haziran'da da 1 Kasım'da da güzel sonuçlar elde ettik. Düzce kendiyle ne kadar gurur duyarsa duysun azdır. Bu yeterli değil daha önce görev yapmış abilerimizin, ablalarımızın da bu dönemde alın terlerini gördük. Saflarımızı sıklaştırmak adına bir araya getirmeye çalıştık. Sizlerin huzurunda da teşekkür ediyorum. 25 günden bu yana sahadalar. Bu da birliğin, dirliğin göstergesidir” dedi.

Sandık üyelerine de seslenen Keskin, "Öncelikle referandumda bu sandıklara sahip çıkacak kardeşlerimize şunu söylemek istiyorum. Yaptığınız iş; bu ülkenin namusudur. Geleceğimizin namusudur. Ne şartla olursa olsun sandığı bırakmayacağınızı biliyorum. Sonuçları bildirdikten sonra sandıkları bırakacaksınız. Hepinize şimdiden teşekkür ediyorum” ifadelerinde bulundu.

Ardından AK Parti Genel Merkezinin hazırladığı Sandık Görevlilerinin yapması gerekenleri anlatan animasyon filmi izletildi.

Haberi Yazdır
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8