Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
BAKAN ÖZLÜ AKÇAKOCA’DA MİTİNG YAPTI
Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Dr. Faruk Özlü, “Fındık üreticisinin sıkıntısını çözeceğiz” dedi.
Siyaset 2017.04.04 - 10:06:35

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Dr. Faruk Özlü, fındık üreticisinin fiyat sıkıntısını engellemek için çalışmaların sürdüğünü ifade etti.

Bilim Sanayi ve Teknoloji bakanı Faruk Özlü, Akçakoca’da düzenlenen mitinge katıldı. Bakan Özlü, 16 Nisan tarihinde düzenlenecek olan referandumda, Türkiye'nin daha hızlı büyümesi ve daha hızlı ilerlemesi için 'evet' oyu kullanılması gerektiğini anlattı. Mitingde fındık üreticilerinin sıkıntılarının sorulması üzerine Bakan Özlü, “Fındık konusu Sadece Akçakoca değil, bütün Türkiye’nin, Karadeniz'in konusudur. Fındık konusunda Tarım Bakanlığımızın çalışmaları doğrultusunda lisanslı depoculuk uygulamasına geçilecek. Tarım Bakanımız fiyatların bir çıkması ve bir inmesi konusunda tüm çalışmaları yapıyor. Bu Fiyatların inip çıkması engellenecektir. Fındık sezonu başladığında üretici fındığın kaç para olduğunu aşağı yukarı tahmin edecek duruma gelecektir. Tarım Bakanımız ve Maliye Bakanımız bu konuda çalışıyorlar. Fındıkta belirsizlik olmayacak bunun tedbirlerini alıyoruz ve sizleri mağdur etmeyeceğiz” dedi.

CHP’li seçmenlerden 'evet' oy istediğini belirten Özlü, “Ben sadece bizim partimizden değil diğer partilere de gönül vermiş, oy vermiş partili seçmenlere, CHP’li seçmenlere sesleniyorum. Onlardan da bu referandumda evet oyu vermelerini istiyorum. Siyasi görüşlerimiz farklı olabilir, farklı partilere mensup olabiliriz. Bu bir siyasi parti meselesi değil, bu Türkiye'nin geleceği meselesi” dedi. Konuşmaların ardından, Bakan Faruk Özlü, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şaban Dişli ve milletvekilleri halkı selamladı.

 

BAKAN ÖZLÜ, MHP İLÇE TEŞKİLATINI ZİYARET ETTİ

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü daha sonra Akçakoca MHP ilçe teşkilatını ziyaret etti. Ziyarette konuşan Bakan Özlü, "Düzce için birlikte ve beraberlikte olacağız. Referandum konusunda da 'evet' yönünde çalışıyorlar ve çalışacaklar. Referandum sebebiyle bir görüş birliğimiz var ama referandum olmasa da biz Düzce için, birlik ve beraberlik için çalışıyoruz. Akçakoca’nın bizim için özel bir yeri var. Her geldiğimizde Akçakoca’ya uğruyoruz. MHP ilçe teşkilatını ziyaret etmekten son derece memnunum.

Haberi Yazdır
Yorum Yazın

                                                           Yorumlar                                                            
İNANIYORUZ ÇÖZÜLECEK FINDIK İŞİ FINDIKLADI CİHAN BİR ARAYA GELSE ÇÖZEMEZ ÇÜNKÜ YURT DIŞINA SATILDILAR FINDIK FINDIKLIYOR DÜZCELİ DE UMUTLA BEKLİYOR HER YIL BÖYLE KONUŞUYORLAR FINDIK SORUNUNU ÇÖZECEĞİZ HADİ BUYURUN ÇÖZÜN!
KONURALP KORHAN MİLLİ - 5.4.2017

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%52,76

söz vermeyin kardeşim,İCRAAT yapın icraat.fındık bugün,9-9,50.tl. boşlafalara karnımız tok. FİSKOBİRLİK, i mhvettiniz. üreticiyi tüccarın tefecinin kucağına oturttunuz.
ibogemici - 4.4.2017

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%55,43

söz vermeyin kardeşim,İCRAAT yapın icraat.fındık bugün,9-9,50.tl. boşlafalara karnımız tok. FİSKOBİRLİK, i mhvettiniz. üreticiyi tüccarın tefecinin kucağına oturttunuz.
ibogemici - 4.4.2017

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%43,86

  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8