Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
20.10.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
AK PARTİ ANITPARK'TA KUTLAMA YAPTI
Referandum sonuçlarının açıklanmasının ardından AK Parti Düzce Teşkilatı tarafından Anıtpark Meydanına kurulan sahnede Referandum zaferi yağmur altında kutlandı.
Siyaset 2017.04.17 - 09:37:33

16 Nisan Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi referandumuna yaklaşık iki ay boyunca il, ilçe, belde, eski yeni tüm teşkilat üyeleri ile sahalarda sıkmadık el, girmedik ev bırakmayan Düzce teşkilatlarının çalışmalarının karşılığını Düzceliler verdi ve referandumda Düzce yüzde 70.8 oy oranını yakaladı.

Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemine geçişi sağlayacak anayasa değişikliği referandumunda yüzde 70.8 oy oranıyla Düzce yine üstüne düşeni yaptı. Yaklaşık iki ay boyunca yağmur çamur demeden, Düzce merkez ve ilçelerinde tüm evleri ziyaret eden, broşür dağıtan, kahvehanelerde, kamelyalarda, STK buluşmalarında ve konferanslarda anayasa değişikliğini ve kazanımlarını anlatan AK Parti teşkilatları, emeklerinin karşılığını bir kez daha aldı. Düzce genelde yüzde 70.8 oy oranını yakalarken Merkez 69.6, Akçakoca yüzde 61.3, Yığılca 82.7, Gölyaka 70,4, Cumayeri 77.8, Gümüşova 72.7, Kaynaşlı 80.1, Çilimli 76.5 oy oranı ile katkı sağladı.

Yığılca ilçesi bu referandumda da Düzce birincisi olarak haklı bir gurur yaşadı.

Referandum sonuçlarının açıklanmasının ardından AK Parti Düzce Teşkilatı tarafından Anıtpark Meydanına kurulan sahnede Referandum zaferi yağmur altında kutlandı. Kutlamalara Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Dr. Faruk Özlü, Düzce Milletvekilleri Fevai Arslan, Ayşe Keşir, İl Başkanı Hikmet Keskin, Belediye Başkanı Mehmet Keleş, tüm Ana Kademe İl Başkanları, İlçe, Belde Başkanları ile Belediye Başkanları, Gençlik ve Kadın Kolları üyeleri ve teşkilat mensupları katıldı.

Düzcelilere teşekkür konuşması yapan Bakan Özlü, “Şu muhteşem topluluğa bakın burada miting yapmıyoruz akşamın geç vaktinde muhteşem topluluğa bakın. Düzce’de hiçbir siyasi parti akşamın bu vaktinde bırakın akşamın bu vaktini normal siyasi ortamda bile seçim ortamında bile bu kadar büyük topluluğu bir araya getiremez. Sizlere şükranlarımızı sunuyorum. Düzce yeni bir destan yazdı. Türkiye ortalamasının 20 puan üzerinde bir başarı elde etti. Bu başarı Ankara’nın batısında ki iller arasına baktığımızda Düzce batının birincisidir. Tebrik ediyorum. Sizleri tebrik ediyorum. Bu başarının elde edilmesinde emeği geçen teşkilat mensuplarımızı kutluyorum. Siz ak yürekli kardeşlerim çok çalıştınız çok uğraştınız 60 gündür sahalardayız. Bu başarı alın terinin çalışmanın sonucudur. Çalıştık başarılı olduk. Allah muvaffak etsin” ifadelerini kullandı.

Kutlamalar havai fişek gösteri ile sona erdi. 

Haberi Yazdır
Yorum Yazın

                                                           Yorumlar                                                            
Aclik SINIRI olmus 1500 TL, fakirlik SINIRI olmus 5000 TL. Binlerce emekli 1000-1500 TL ile gecinmek zorunda. Ben bu secmenleri anlamiyorum, acaba neyi kutluyorlar?, Yunan ege adalarimizi isgal etmis bu vahim durumu bile dile getirmiyor akp?, Bu secmen acaba neyi kutluyor? ben anlamiyorum bu secmeni.
Mamut Öztilki - 27.4.2017

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%57,72

Fazla havalara girmeyin, önümüzdeki secimlerde sizin Baskan adayinizin kazanma olasiligi artik yok denecek kadar azdir. Bu kabine ile akp önümüzdeki secimleri kesinlikle kaybeder. Referandumda evet cikti, simdi asgari ücret 10.000 TL mi oldu?, 1 litre Benzin 20 kurusmu oldu?, O sizlerin cok sevdigi dolar 1 TL mi oldu?, 1 Euro 50 kurusmu oldu?, issizlik bittimi? bu sorulari cogaltmak mümkündür. Simdilik bu kadar yeter.
Yük. Müh. külyutmaz - 17.4.2017

 Katılıyorum  Katılmıyorum 

%50,00

  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8