Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
21.09.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
DÜZCE'DE 57.ALAY YÜRÜYÜŞÜ GERÇEKLEŞTİ
Çanakkale'de şehit olan tüm askerlerimizi anmak amacıyla gençler bu sabah Cedidiye Camii'sinde buluştu.
Gündem 2017.04.25 - 14:20:37

 

Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın her yıl düzenlediği "57. Alay Vefa Yürüyüşü" bu sene tüm Türkiye'de 81 ilimizde aynı günde gerçekleştirildi.

 

 

Çanakkale Zaferi'nin 102. yılı etkinlikleri kapsamında tüm Türkiye’de olduğu gibi Düzce’de de 57.Alay Çanakkale vefa yürüyüşü yapıldı.

 

 

1500 genç Cedidiye camii önünden başlayarak  bayraklarla şehitliğe kadar yürüdü.

 

 

Çanakkale savaşlarında kahramanlıkları ile destanlaşan, 57. Piyade Alayı ve Çanakkale'de şehit olan tüm askerlerimizi anmak amacıyla gençler bu sabah CedidiyeCamii'sinde buluştu.

 

 

Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Düzce Gençlik Merkezi olarak milletimizin hamurunda var olan tarih bilincini yeni kuşaklara aktarmak için 57. Piyade Alayı Şehitleri ve Çanakkale  şehitlerimizi anmak amacıyla düzenlenen etkinlikte Cedidiye Camii'nde Sabah Namazı kılındı, Camii çıkışında çorba ikramı  yapıldı.

 

 

Cedidiye Camii önünde toplanan başta Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Feyzullah Dereci, Gençlik Merkezi Müdürü İsmail Atay ve idareciler ile 1500 kadar genç hazırladıkları bayraklarla şehitliğe kadar yürüdüler.

 

 

Şehitlikteki program, Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başladı. Ardından 57.Alay’da şehit düşen 628 asker ve tüm şehitler için dua edildi. 

 

 

Program sonunda katılımcılara, tümü şehit düşen 57'nci Alay askerlerinin son yemeği kırık buğday çorbasını dağıtıldı. 

 

 

 

 

Haberi Yazdır
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8