Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Düzce Postası Hava Durumu Düzce : 25.8
25.08.2019
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Yazarlar   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
PAKİSTANLI ÖĞRETİM ÜYESİ DÜZCE’DE ZİRAİ ÇALIŞMALAR YAPACAK
Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Asad Shabbir,15 gün süreyle Düzce Üniversitesi Ziraat ve Doğa Bilimleri Fakültesi’ne konuk oldu.
Gündem 2017.04.26 - 10:58:13

“Mevlana Personel Hareketliliği-Gelen Öğretim Elemanı Programı” kapsamında Düzce Üniversitesi’ne konuk olan Pakistan'ın Pencap Üniversitesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Asad Shabbir, çeşitli bilimsel çalışmalarda bulunacak.

Bitki Koruma ve Herboloji alanlarında çalışmaları bulunan Pencap Üniversitesi Fen ve Ziraat Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Asad Shabbir, bölgede araştırmalar yapmak ve öğretim üyeleri ile bilgi alışverişinde bulunmak üzere on beş gün süreyle Düzce Üniversitesi Ziraat ve Doğa Bilimleri Fakültesi’ne konuk oldu.

Ziyaretinin ilk gününde Ziraat ve Doğa Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ahmet Uludağ ile Pakistan asıllı öğretim üyesi Yrd. Doç. Dr. Khawar Jabran’la bir görüşme gerçekleştiren Yrd. Doç. Dr. Asad Shabbir, sonrasında Prof. Dr. Ahmet Uludağ ve Yrd. Doç. Dr. Khawar Jabran ile birlikte Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İlhan Genç’i ziyaret etti.

Düzce’nin çeltik üretim bölgesi Konuralp’in çeltik tarlalarında Fakülte Dekanı Prof. Dr. Ahmet Uludağ, Yrd. Doç. Dr. Khawar Jabran ve İl Tarım Müdürlüğü temsilcisi ile birlikte incelemeler yapan misafir öğretim üyesi, üreticiler ile bir araya geldi.

Sonrasında Fakülte öğretim üyelerine yönelik “Yabancı Otların ve İstilacı Yabancı Türlerin Biyolojik Mücadele ile Kontrolü” konulu bir seminer veren Yrd. Doç. Dr. Asad Shabbir, yine aynı konulu seminer ile Düzce Üniversitesi Orman Fakültesi öğretim üyeleri ve öğrencileri ile de bir araya gelecek.

Öğretim üyeleri ile birlikte yapılabilecek araştırma geliştirme çalışmaları ve ortak yürütülebilecek proje konularını belirleyecek olan Yrd. Doç. Dr. Asad Shabbir, 30 Nisan 2017 günü Düzce Üniversitesi Ziraat ve Doğa Bilimleri Fakültesi’nden ayrılacak.

Haberi Yazdır
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8